PMB: Ryga “minivenai pirkti” yra teisiškai korektiškas

Savivaldybės SIA “Riga eismas” (RS) 25 milijonų dolerių pasiūlymas dėl transporto maršrutiniais mikroautobusais, nebuvo jokio teisinio pagrindo sustabdyti, sakė pirkimų priežiūros tarnyba (PMB) Dace Gaile.

Nuo konkurencingo pirkimo neįtraukti partnerystė, kuri vienija tris esamus paslaugų teikėjus – UAB “uolumas N”, UAB “Blands” Ltd ir “DMK” – praėjusią savaitę pateikė skundą dėl konkurencinių pirkimų procedūrų PMB, bet bus apskundė to paties konkurso Verslo portalas “Nozare.lv” informavo Elena Cvetanović atstovaujantis “Zeal N”.

PMB vairuotojas sakė, kad prašymas gautas ir bus peržiūrimas per mėnesį.
Tuo pačiu metu, Gaile sakė, kad pirkimas yra ne paprasta, bet teisiškai PMB neturėjo pagrindo nurodyti “Riga srautą”, kad neturėtų būti tokie pirkimai, kad pagrindinis argumentas, kad apie taisyklių ginčo. “Mes neturėjome pagrindo priimti tokį sprendimą, todėl buvo priimtas sprendimas”, sakė Gaile.

Savo ruožtu, ieškovų teiginiai, kad “PMB, buvo gerai atmesti visus skundus,” Gaile sakė ji nepateikė jokių pastabų dėl šioje byloje. Ji pridūrė, kad bet kuri bendrovė, kurios skundas atmetamas, PMB pradėsite matyti priešą.

Kaip pranešama, Direkcija “Ryga Traffic konkurencinga viešųjų pirkimų transportavimo maršrutiniais mikroautobusais laimėjo” Riga srautą “iš dalies priklauso elektroninio bilieto ieviesējfirmas” Riga kortelę “valdybos narys, partijos” garbės tarnauti Ryga “nariai Brandavas kartą asocijuotąsias įmones, paslaugos pasiūlyti suteikti apie 25 mln, be pridėtinės vertės mokesčio, atsižvelgiant į PMB svetainėje įrašą.

Nors kitas dalyvis teigė, kad jis buvo turėti neoficialią informaciją, kad PMB buvo gerai atmesti visus skundus. Net varžovai paraiškų pateikimo terminas buvo pratęstas, nors iš pradžių kaip galutinis terminas buvo nustatytas 15 spalis kaip nugalėtojas – visą partnerystės – buvo įregistruota tik spalio 24 d.