Prasideda parašų rinkimą prieš mikroįmonių mokesčių didinimo

Ginti “Lietuvos” mažas “verslo interesus, Prekybos ir pramonės (LCCI) apimtys pradėjo rinkti parašus prieš pavaduotojas Elina Silina varomi ir Seimas patvirtino pirmąjį svarstymą dėl pasiūlymo dėl mikroįmonių mokesčio tarifo padidinimą nuo 9% iki 15% nuo 2015 m, portalas” Delfi “informavo LCCI pirmininkas Jonas Endziņš.

LCCI ragina visus Lietuvos verslo subjektams ir piliečiams atvykti į Vykdytojo namą (Kr 35, Ryga), taip pat regioninių biurų prie parašo pareiškimą remti mikroįmonių remiant Latvijos LCCI. Jūs taip pat galite taip pat siųsti elektroninį laišką parmikro@ltrk.lv su asmens vardu. Surinkti parašai bus pristatomi parlamentarai, prašydamas pasilikti tolesnės pažangos.

“Chamber of Commerce kaip mikro-įmonių paramos priemonių iniciatorius, bendraautoris bei skleidėju šiemet nominuota prestižiniuose Europos verslininkystės apdovanojimams – tai reiškia, kad iš veiklos Lietuvos lygis vertinamas sīkbiznesa paramą” pabrėžia vadovas LCCI, išreikšdami nerimą, kodėl dabar – tik trečioji programa metais – buitiniai Parlamentarai nori sunaikinti puikią darbo paramos programą.

“Sukūrė mikroįmonė mokesčių sistema panaši į vaikų ir jaunimo sporto mokyklos – eliminuojant jaunimo sporto beviltiška tikėtis geros sveikatos ir tvirtą įrašus į profesionalaus sporto neapdairus Jei pakelia mokesčių smulkųjį verslą, nėra jokios vilties, kad Lietuvos.” Skype “vidutinio, didelio masto mokesčių mokėtojų pelnas “, sako, kad LCCI galvą.

“Vietoj to, kad parengti pasiūlymus dėl Nacionalinės plėtros planą, kurio šūkis” ekonominio proveržio “pasiekti Lietuvos ekonomikai, deputatai sugalvoti iniciatyvų, kurios vėl kenkia verslininkų Varos” teisėtų lūkesčių “principo laikymąsi ir yra atvirkščiai proporcingas šalies ekonomikai įveikė apibrėžtos tikslinės taškai Endziņš.

“Nustatant santykinai mažas ir sīkbiznesam draugiškas mokesčio tarifas buvo suteiktas” morkos “,” šešėlis “ekonominių operacijų vykdytojai, ir” morkos “arba” lazda “paskatos geriausias verslo dirbti”, sako Endziņš, pažymėdamas, kad šio žingsnio nugalėtojas yra valstybės biudžetas, palaikoma stabili pajamų iš mokesčių sīkbiznesa.

Verslininkai siūlo ekonomikos draugiškas pokyčius mikroįmonių mokesčio tarifą. “Iš įmonės apyvarta, didėjančios įstatinį nustatytą darbuotojų skaičių mikroįmonėms 5-9 ir atlyginimo dydžio, nes ji yra kitose ES padidėjimas, mes palaipsniui gali atnešti mikroįmonė mokesčio tarifą” revoliucijos “ėmėsi sīkbiznesa agentas, pereiti prie bendro darbo mokesčių tarifo sveika ir gyvybinga, o ne gauti ledinio dušo! ” Endziņš taškų.

“Delphi” pranešė, kad šalys sudarančios vyriausybę po vadinamųjų nepriklausomų narių į iniciatyvą spalio pradžioje sutarė, kad 2015. mikroįmonė mokesčio tarifas gali būti padidintas iki 15%. Parama mikroįmonių mokesčių padidėjimas taip pat pareiškė, kad vyriausybės Valdis Dombrovskis (V), kuris vis dar antradienis, 15. Dėl Vyriausybės posėdyje priminė, kad originalus mikroįmonė mokesčio tarifas buvo numatyta 19%, bet Seimas populistinė sumažintas iki 9%.

Mikro-įmonių paramos paketą į darbą LCCI iniciatyva buvo pradėta jau 2009, sukurta Ministro pirmininko patariamosios tarybos, kuri taip pat veikė LCCI. Patariamoji taryba parengė ir Saeima patvirtino režisierius pasiūlyti konkrečių mikro galiojančių mokesčių.