Puiku tobulinti spintą

Autorius: Julia Klimenko Kai žmonės turi galimybę pasirinkti drabužius, ten buvo mados aistra, ir jis tapo tikroji laikyti savo mėgstamus dalykus. Ir 20 amžiaus pradžioje, frazė „garderoba“ buvo posėdyje ir nesivargina niekam.

iš istorijos

Tačiau laikai pasikeitė. Ir Sovietų Sąjungos laikais, pavyzdžiui, paaiškėjo, kad turi papildomą medžiagą, ir net atskira patalpa jiems – tai negerai. Ir pasirodė uždaryti sandėliukas, kuris yra populiariai vadinamas tiesiog – „tamsusis kambarys“, tinkami tik saugojimo zakatok ir įvairūs namų apyvokos įrankius.

Bet nenuostabu, jie sako, kad istorija yra ciklinė. Ir triuškinantis grąža rūbinė atsitiktinai. Jei anksčiau paskirti vietos standartinį butą apgyvendinimas drabužių ir avalynės buvo prabanga, bet šiandien tai – kompetentinga ir efektyvus sprendimas.

tipų spinta

Verta paminėti, kad padažas gali būti apibūdinta kaip atskiroje patalpoje su specialia įranga, o taip pat įprasta spinta, „suspaudus“ į mažą prieškambarį. Bet tai nesako, kada planuojate rūbinėje, turi taikstytis su kosminiais pajėgumais. Kompaktiškas ar didelis, tai bus gera investicija, nes teisingas organizavimas erdvėje duoda daug naudos. Be to, kaip matote, taip malonu rasti dalykus į savo vietas! Ar žinote, kad žiemos drabužių galima nustatyti atskirose lentynose, ir patalynė ir rankšluosčiai yra saugomi patogiose dėžutėse.

Jei jau turite gyvenamojo butą, bet jūs svajoti padažu, nesijaudinkite! Pagalvokite apie tai, kur galite „pavogti“ šiek tiek vietos, erdvė naudojama neveiksmingai, kuris guli tik senų daiktų kalną …. Tai visiškai įmanoma sukurti rūbinėje, net labai kuklus teritorijoje. Šiuolaikinės statybos skirtas maksimaliai išnaudoti pasirinktą vietą naudos.

Jei nusprendėte baigti rūbinėje, tai visai kitas reikalas, reikalaujantis logikos ir įkvėpimo!

Elementai garderoba

Iš pradžių būtina įvertinti tai, kas turi užlenkti sumą. Nuspręsti, kad bus jūsų asmeninis rūbinė, arba jei jūs planuojate pasidalinti ja su savo vyru? Ar padažu įvairių namų apyvokos daiktų: patalynė, rankšluosčiai, staltiesės, lovatiesės, pagalvės? Kur saugoti vaikų drabužius? Jei erdvė leidžia sukurti didelį rūbinėje – gerai, tačiau reikia nepamiršti, kad vaikiški drabužiai vis dar išmintingesnis, norėdami pereiti prie teritorijoje rebonka.Stoit analizuoti drabužių dydį, kad jūs ketinate patalpinti rūbinėje. Kai kurie žmonės – šalininkams drabužiai asketizmas, kiti nepraleiskite vieną pardavimą, o jų draugai juokais vadinamos „išpažintis shopaholic“. Ir visa tai, svarbu prisiminti, kad naujieji drabužiai jūs perkate, tuo labiau tikėtina, kiekvieną sezoną ir neišmeskite rečiau.

Norintiems gauti geriausią rūbinėje, tai geriau naudotis paslaugomis iš dizaineris. Kad tai padės jums nuspręsti dėl stiliaus: klasikinis ar „hi-tech. Klasikiniu stiliumi būdinga tai, kad medienos, masyvi ir simetrija, aukštųjų technologijų naudojimo – chromo, lengvo formos konstrukcija, skaidrumas (prosmatrivaemost).

užpildant spinta

Kuriant spinta kambario etapo vidaus organizaciją net svarbesnis nei jo estetinės išvaizdos. Dėl veiksmingo planavimo ir logikos priklauso nuo jo naudojimo ir funkcionalumo. Todėl svarbu žinoti, kad jūs galite užpildyti erdvę taip: išilginius vamzdelius drabužių, lentynos laikymo sudėtingų dalykų, stalčiais ir krepšeliai mažų dalykų-tinkleliai lentynų skrybėlėms ir batams, išplėšimo lentynos diržus ir ryšius.

Dažnai durų garderoba ar spintoje yra naudojamas kaip veidrodis, kuris leidžia jums sutaupyti vietos. Jei eisi į įėjimo į persirengimo kambarys buvo laisvas, naudojant paprastą ekraną ar karnizo su sunkiųjų interjero užuolaidų. Svarbiausia – nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti kažką naujo.

Nuotraukų šaltinis: interior-lens.com, gedoni.ru, myinterior.info