Puošome balkoną su gėlėmis!


Autorius: Olga Kamarenko

Kultūra apdaila ir kraštovaizdžio lodžijomis, balkonai daugelį metų yra įprasta Vakarų šalyse. Mados tendencija derinant miesto stiliaus ir pobūdžio dalelių suteikia ne tik estetinį malonumą, bet taip pat lengva atvėsti karštomis, saulėtomis dienomis.

Naudokite fitosanitarijos patarimų ir jums padaryti jūsų balkonas, lodžija arba terasa plotas maloni vasaros atostogos, pripildytas aromatų ir kvapų gėlių su augalų kompozicijų įvairovė.

Balkonas sodo principai

Pirmiausia, mes turime apibrėžti kraštovaizdžio principą. Žinoma, didelis balkonas ar lodžija suteikia skrydžio fantazijos ir realizavimo drąsių idėjų galimybę. Čia galite organizuoti puodus su jūsų mėgstamiausių spalvų prie grindų, ir net kai kuriais atvejais tai bus pakankamai. Tačiau, sutelkti dėmesį į apdailos būdai balkonas išsamiai.

Iš vijokliniai augalai ekranas. Tai turbūt labiausiai paplitęs ir lengviausias būdas sodininkyste. Jei turite atvirą balkonas turėklų, jūs tiesiog sodinti vynmedžius ir gamta bus padaryti pavyko. Taip pat galite sukurti iš medžio ar plastiko, tinka ir dizaino storio laidais ar meškere įtempta rėmo. Tokiu atveju, galite pateikti daugiau ploto augalams, bet neapsiriboja aukščio turėklai.

Papuošti balkoną, taip pat patogus vertikalus sodininkystė. Šiuo tikslu naudojimo puodai, kurie pritvirtinti prie balkono turėklų viduje arba išorėje atskleisti klumbochki su spalvomis ant grindų ir kabantys vazonai pridūrė gatavo išvaizdą šio registratūroje.

Ant mažos balkonas geriau priimamasis horizontaliąją kraštovaizdžio naudojimo , kurie pateikė dėžės su augalais išilgai turėklų ant išorinės pusės. Tai nėra būtina, kad netvarkos ir taip mažai vietos daug puodai su augalais.

Kokios gėlės sodinti balkone?

Nusprendę papuošti namus ir išorėje, ir nustatyti apkarpymo tipo, yra logiškas klausimas: kokios gėlės sodinti balkone? Atsakymas priklausys nuo balkono ir jo apšvietimo vietą.

Jei jūsų balkonas yra orientuoti į pietų pusę ir diena dominuoja ryškios saulės, tuomet jūsų pasirinkimas turėtų būti šviesos mėgstantys augalai: petunijos, ASTER, Salvia, Portulaca, Alyssum, Calendula, nemezina, gvazdikėliai, melkotsvetnaya chrizantema, išdalytas, Phlox, Verba. Ši metinė augalai. Bienalės yra puikus Saulutės ir našlaitėmis.

Apie šiaurinėje pusėje bus malonus akiai nasturta, Begonia klubnievaya, kai kurių petunias, raktažolės, veislių kvapnios tabako ir kitų atspalvis tolerantiškas augalų.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kai kurie augalai negali augti viršutiniuose aukštuose dėl staigaus vėjo gūsius. Šiuo atveju, jūs požiūris Snapdragons, Alyssum, Ageratum, Lobelia rock, gatsanii ir saulutes. Bet kuriuo atveju, balkonas turėtų būti pasirinktas sparčiai auganti ir nereiklus augalas.

Šonuose ir ant priekinio krašto balkone gali būti sodinami kabinti augalus: Alyssum, nasturta, petunijos smuko surfiniyu, ampelnye pelargonijoms, fuksija.

Visi aukščiau išvardinti metodai yra tinkami dekoravimo balkonai, ir lodžijos. Tačiau Lodge turi didelį pranašumą balkone: čia augalai klesti ne tik šiltą laikotarpiu metu, bet ir žiemą. Šaltuoju metų laiku gali būti jūsų lodžija konservatorijos.

Kaip papuošti balkoną su gėlėmis žiemą?

Pripratę prie balkono grožio vasaros spalvų, todėl jūs nenorite atsisveikinti su šio žavesio šaltuoju metų laiku. Taip, ir neturite, jei esate namo savininkas su įstiklintu lodžija! Tačiau kai kurie pakeitimai turi būti atlikti.

Taigi, ką mes galime padaryti, siekiant išsaugoti žydi sodo grožį žiemą balkone?

  • Kruopščiai izoliuoti visus langus. Pirkimo gruntas ir perdažyti visus langų rėmų plyšius, taip pat visur, kur tik gali gauti šalto.

Su gera šilumos izoliacija ir išoriniu temperatūros skirtumą savo konservatorijos bus 10 ° C Ir jei gatvė yra nuo 0 ° C, tada savo balkone jau 10. Ir tai yra pakankamai daug augalai jaučiasi puikiai.

  • Šaltas taip pat turi rūpintis savo „žaliais augintiniai“ šildymą.

Įjunkite šildytuvą naktį arba atidaryti tuo Lodge kambarių duris dienos metu šildyti butą ir atėjo į žiemos sodą.

  • Izoliuoti puodus, dedant juos į papildomų dėžučių su pjuvenomis.

Ši izoliacija metodas tinka augalams, kurie yra ant grindų.

  • Pagal augalų, kurie gyvena ant palangės lodžijos, arba, o pagal puodai su šių augalų, vieta putos. Jis bus ne tegul šalta patekti į šaknis.

Be stiprių šalčių turėtų būti visiškai pašalintas iš palangės gėlių ir augalų.

  • Laistymo turėtų būti sumažinti iki minimumo – vieną ar du kartus per savaitę su drungnu vandeniu. Taip pat žymiai mažiau žiemą sodo augalai reikia patręšti.

Kartais gali atrodyti, kad jūsų konservatorijos tik šalta! Bet nepanikuokite anksčiau laiko. Turėtumėte žinoti, kad augalai gali jaustis labai laimingas, net esant +6 ° C temperatūroje

Kitas mažas, bet svarbus punktas: atminkite, kad žiemos sode, jums meile sukurta remiantis standartiniu nameliu pagrindu, vienu ir tuo pačiu metu, įvairiose ir lygių oro temperatūra bus kitoks. Viršuje yra dažnai šiltesnis nei apačioje. Ir skirtumas, tai gali kartais pasiekti 10 ° C. Taigi, jei, jūsų nuomone, kai žalia, gyvulių pradėjo jausti vėsą tik pertvarkyti juos didesnis arba perkėlimo į kambario laiką.

Taigi vis dar kai kurie augalai nebijo šalto City Lodge žiemą?

Čia yra nedidelis sąrašas „visiems sezonams“ balkono nuomininkai: gebenė, chrizantema, begonijų (kurie taip pat Žydi vasario), fuksija, Chlorofitas, jazminų, Oleander, varpai, fikusas, bugenvileya, kryžiažiedė (koruleya) ir pachystachys.

Kokiu būdu jūs nuspręsite įrengti balkono, lodžijos arba terasos teritorijos, ši veikla turėtų būti įdomus jums ir jūsų šeimai. Galų gale, bet sandoris padarė su siela ir meilės, ilgainiui atneš dvigubą džiaugsmą ir malonumą.

Užsakyti kraštovaizdžio dizainas DOM.BY