Rožės: atgaminimas iš auginių

Rožių puokštė atneš jums dvigubą laimę! Galėsite mėgautis gražiais vaizdais ir aromatą, o tada palikti visą šį grožį savo srityje. sviesorastis.lt papasakoti niuansus vidaus veislinių rožių iš auginių. Mes dalinsis paslaptis, kurios padės augti šių gražuolių.

Geriausias laikas dauginimui auginiai rožių – į pavasarį ir vasarą riba, bet galite bandyti visą šiltą sezoną. Ir reikia nepamiršti, kad tai geriausia įsitvirtinti gėlės auginamos jūsų vietovėje.

Cherenkuem

Auginiai yra išpjauti iš šviežių stiebai žydi rožės, kurios anksčiau stovėjo vandenyje. Dėl to, ūgliai bus pripildytas drėgmės ir brandina. Patartina kiekvieną vakarą gauti puokštę iš vazos ir visiškai panardinkite ją į kibirą už naktį, bet pumpurai patys negali liestis su skysčiu. Ryte turite grąžinti gėles vazoje ir užpildyti jį su šviežių šaltu vandeniu. Kiekvieną dieną jums reikia genėti ūgliai maždaug vieną centimetrą. Tai turėtų būti padaryta tol, kol rožė pradeda atsikratyti žiedlapių. Jei tai atėjo, atėjo laikas pradėti auginiai! Stiebai nupjaunami labai aštriu peiliu, kad nebūtų sumaišykite jas su audiniu.

Ant kiekvienos rankenos – 2 pumpurų. Padaryti pasviręs mažesnį skyrių, ji turėtų būti mažesnė inkstų maždaug pusę centimetro. Tačiau viršutinė dalis supjaustyti tiksliai, šiek tiek didesnis virš inkstų (2-3 cm). Lapai ant auginiai nieko: jie tik drėgmė išgaruos, ir taip būtų užkirstas kelias šaknų. Nuo mažesnis disponuoti visiškai, ir palikti tik viršutinis 2 mažų, iš anksto išjungti savo viršūnes.

Jei jūsų ranka buvo vertingas rožių veislių, galite supjaustyti stiebus su vienu inkstų – todėl jūs dvigubai sodinamosios medžiagos kiekį. Kai kuriais atvejais šie kirtimai įsišaknijusi net greičiau, nei įprasta. Jie turi inkstų turėtų būti įsikūręs supjaustyti griežinėliais stiebo viduryje. Lapai ant rankenos, kuri yra supjaustyta panašiai dvuhpochkovym – paliekant tik 2 apkarpytą lapų.

Įsitvirtinti

Dauginimas auginiais išaugo namų tęsti nusileidimą. Norėdami augalinės medžiagos gali būti paruošti namuose ir sode. Tačiau konkrečios sąlygos turi būti sudarytos jų. Geri augalai įsitvirtinti pagrindo, kurį sudaro žemės ir dideliu upės smėlio. Dvuhpochkovye palaidoti auginiai į apatinę pumpurų, mini versija – iki vidurio neuždarius, žinoma, vieta, kur bus ūgliai. Ateities rožės patinka šiluma, todėl įsitikinkite, jiems mini šiltnamį. Tai „stato“ paprasta: dangtelį pjovimo nedidelį stiklainį. Jei dirvožemis yra sausas, tada palaistyti gėles, nenuimant dangtelio.

Augalas bus klestėti šiltoje aplinkoje. Taigi, dieną temperatūra turi būti nuo + 25-30 ° C, o naktį – +18. Tokiu atveju, gerai išvystyta šaknų sistema, nes kitaip jis gali truktelėti iki, paliekant maistinių medžiagų spygliais.

Į naują vietą auginiai vyksta apie mėnesį, o vėliau išsiskiria per inkstus pradeda augti pabėgti. Nuo šio momento galima mokyti gėlę į gryną orą. Pakelkite mini teplichku tam tikrą laiką, palaipsniui didinant laiko procedūras. Po kelių dienų, augalai grūdintas ir ji gali būti visiškai atviras pasaulis. Jei viskas vyks gerai, iki rudens turėsite kamieninių ilgis 30-40 cm. Tuo jauni krūmai buvo pumpurai? Negailestingai atsikratyti jų. Turite nalyubuetes apie gražių gėlių, tegul augalas, kol praleido jėgos augimo, o ne žydėjimo.

Pirmasis žiemojimo

Žiemoti jauni rozetės geriau dar šiltas, nes šalta, gali žudyti juos. Rekomenduojama iškasti auginiai pirmuosius metus ir įdėti jas į vazonus, pavyzdžiui, rūsyje, jei tokių yra. Augalai bus patogu jaustis ir šviesos šalta langą. Laistymo Žiemos rožės turėtų būti ne per dažnai, tačiau užkirsti kelią žemės džiovinimą. Pavasarį, kai pirmasis šilta saulė gėlė pradeda sparčiai augti. Nepamirškite nuimti naujų pumpurų ir suimkite ilgų ūglių viršuje.

Persodinami į svetainę

Gali būti perkelti į sodą gėlių gegužės pradžioje. Taigi jie geriau įsitvirtinti, supjaustyti stiebus 3-4 išsaugoti inkstus. Iš pradžių Nestle augalų: jis bus apsaugoti ir saulės, ir atėjo netikėtai nuo šalčio. Po kelių savaičių krūmai turi pradėti aktyviai auga – tai bus ženklas, kad viskas buvo padaryta teisingai.

Kaip matote, rožių dauginimas iš auginių – yra pakankamai paprasta. Dabar krūva nenuvys, o kiekvienais metais žydės sode!

Pirkti ašmenimis ant DOM.BY