Ruduo ir komfortas. Tai paprasta!

Nepaisant to, kad žiema su visais griežtas ir šaltas atmosferos ateina ant kulnų, tik ruduo yra apie peržengė savo vidurinę liniją, o tai reiškia, kad beveik ruduo laikas, kuris buvo taip išgirtas Pushkin ir Lermontovo savo darbais ir toliau. Per šį niūrus ir vėsus oras, yra tam tikra prabanga, kurią įkvepia visus, net ir labiausiai abejingi ir panardintas į kasdieniame gyvenime žmogus. Viskas aplink aukso vaizdu, o jei daugiau ir saulė išeina, jis tampa toks romantiškas ir gražus, kad energijos ir pastangų sprogo turi teigiamą poveikį visiems vėlesniems bylų. Ruduo – tai nėra laikas, kai yra užsidaręs savyje, ir laikotarpis, kuris suteikia puikią galimybę apmąstyti aukštas.

Išmanyti šį rudenį pasakos asocijuojasi idėją, kad harmonija įmanoma visur. Pabandykime pareikšti šį nuostabų metų laiku Jūsų namuose. Gražiausių, paprastas ir patogus sprendimas būtų iš rudens puokštė kūrimas. Ir tai yra ne tik lapų skirtingų spalvų rinkinys, jis gali būti gana įvairus įvairių asociacijų rudenį.

Ką susieti su rudenį? Lapai, pušų kankorėžiai, šiaudai, vaisiai, šakos, uogos, eglės, grybai, gilės, kaštonai ir gėlės – visi jūsų turimi medžiagos, iš kurių mes galime sukurti tikrai Rudens puokštės. Įsiminti mokyklos dienas, ty, entuziazmas, su kuriuo jums pasirengti darbo pamokoje, todėl amatus iš bet kurių medžiagų, kurie bus rasti gatvėje ar motina būtų gauti iš didelio krūtinės. Įkraukite vienkartinį įkvėpimo ir sukurti, nes tik jūs žinote, ko norite ir kas tikrai daro savo namų jaukus ir harmoningas. Galbūt keletas idėjų, pasirinktos padėti savo įkvėpimo, sukurti unikalų šedevrą rudens.

1. Idėja mūsų akis kasdien popadaotsya palieka įvairių spalvų. Ieškoti tris gražias spalvingas lapai, išdžiovinkite namuose senamadiškas būdas tarp knygos puslapių. Pirkti trys klasikiniai mediniai rėmai įvairių dydžių (SVARBU: rėmo stiklo turi būti iš abiejų pusių), įdėti savo akinius nuo džiovintų lapų ir pakabinti ant sienos. Savitas atmosfera rudens puokštė yra garantuojama, be to, jis stilingas ir glaustai.

2. Idėja Physalis: kas tai?

Kada nors girdėjote apie tokio įrenginio kaip cape agrastas? Net jei jūs dar nesate girdėję, jūs tikriausiai matė ir žino. Būdingas bruožas gėlių ir apdovanojimai yra laikomi ryškios oranžinės spalvos žibintai, kurie atrodo kaip pumpurų, štai čia jie atsiskleisti. Vienas šakelėmis ir Physalis stilingas lauko scenoje jau įkrauti savo kambario šviesus ir apelsinų nuotaiką. Kūrybinę vaizduotę ir sukurti vainiką arba padaryti didžiulę puokštę šių nuostabų Lantern trumpo šuoliai. Įspūdžiai tuo savo šedevrą žvilgsnio bus nepamirštamas.

3. Idėja grįžti prie pagrindinio herojaus. Surinkite krūva spalvingų lapų ir įdėti juos į vaza, bet tai neįdomu, tad siūlau galvoti apie daugiau kūrybiškų sprendimų, kaip antai: lapų girlianda su spurgų ar giles, ar dar stikliniame inde pripilti iki kraštų pripildyta rudens dovanomis to.

Idėja 4. augti ruduo medis. Jūs galbūt girdėjote apie topiary medį. Tai dirbtinai sukurta, kaustytomis jūsų rankose dekoratyviniai medžių. Sunkumai sukurti ją nėra. Jūs galite užsiregistruoti seminarus ar kursus, kuriuos galima rasti daugybėje reklamų metro, Jūs galite ieškoti kontaktinę informaciją didžioji World Wide Web. Laimei, internetas yra liniuotas su dideliu skaičiumi video apie tai, kaip sukurti topiary medį, todėl bet savęs mokymą – tai grynai tavo pasirinkimas.

Jums reikės: vazonas, putos, sausi lazdą ir apvalus Floral putos. Manau, ką daryti toliau – nėra sunku atspėti. Eksploatacijos viskas vienoje dizaino ir papuošti atsižvelgiant į iš anksto nustatytus dalykus. Ir galų gale mes gauname meno kūrinį, kuris ilgą laiką jums malonumas.

Idea 5. Vaisiai ir daržovės – tai taip pat iš simbolių rudenį. Nebijokite papuošti jų puokštės valgomieji dovanų. Patiria sunkumų ir iššūkių kuriant jos sudėtį, visada galite kreiptis į floristų, kad gali padėti jums padaryti puokštę. Pagal į kiekvieną didelę gėlių parduotuvėje gėlių taisykles. Gera nuotaika ir įkvepiantis jums rudenį, jau beveik žiemą.

Pirkti audiniai ir tekstilės gaminių DOM.BY