Rusija: Maskvos Jeff Koons ateina Garažas

Jeffas Koons (Jeff Koons), kurio skulptūros tarp

Angiausių kūrinių šiuolaikinių menininkų, aplankyti darbų parodos atidarymą iš šiuolaikinio meno kolekcija Francois Pinault fondas, kuris atsidaro šiandien šiuolaikinio meno Garažas centre, sakė kuratorius Caroline Bourgeois.

Paroda Specialios pasaulio valstybė, kuri vyks per tris mėnesius? – iki birželio 14 d yra Blockbuster ir dabarties kūrinių didžiausių pasaulio menininkų, įskaitant Subodh Gupta, Jeff Koons, Paul McCarthy, Mike Kelley, Cindy Sherman projektas Billas vilnius kijevas skrydis Viola Shirin Neshat ir Chen Zhen.

UAB Parodoje bus penkių milžinišką skulptūros Jeff Koons, stilizuotas kaip pripučiami žaislai, bet padarė su metalu, tarp kurių ir Caterpillar , Širdis , Delfinas , su jų pagalba, menininkė žaidžia su pseudo-laimingas pasaulio idėja, – sakė kuratorius.

Be Koons, kurio darbas, pasak kritikų, yra Amerikos populiariosios kultūros kvintesencija (Amerikos menininkas, kuris išgarsėjo per 80s, organizavo kai Factory sort by lektuvu bilietai i kosa Andy Warhol už savo milžinišką skulptūrų gamyba), atvyks į šiuolaikinių menininkų kapitalo iš viso pasaulio – prancūzas Alžyro kilmės Abdessemed Adel (Adel Abdessemed), Italijos Francesco Vezzoli (Francesco Vezzoli) ir kt.

Dėl parodoje Maskvoje, pagal didžiulė kolekcija Pinot kuratorė atrinko tuos darbus, kurie kuo plačiau Šiuolaikiniame pasaulyje meno erdvę, ir paveikti dabartinius socialinius klausimus.

Paroda suskirstyta į tris pigus skrydziai milanas-vilnius skirsnius: karo, visuomenės spektaklio, globalizacija, ir baigia visus klasikinis Dano Flāvins didžiulį įrengimas neono vamzdžių, kurie atrodo kaip drabužinė.

Parodos Jeffas Koons paskaitą penktadienį, po apskritojo stalo vadovaujama kuratorius ir meno istorikas Caroline Bourgeois Lady Tar. Diskusija bus dalyvavo menininkai: Adelės Abdessemed Francesco Vezzoli, Johan Grimonprez, Kimsuya ir kt.

Francois Pinault – vienas iš didžiausių kolekcininkų, aukciono namai Christie savininkas ir vienas iš įtakingiausių žmonių šiuolaikinio meno pasaulyje. Jos kolekciją sudaro daugiau nei du tūkstančiai darbus.