Šeši komerciniai bankai kredituoja bendros įmonės steigimą

Šeši Latvijos veikiantys komerciniai bankai “SEB”, “Swedbank”, “Nordea”, “DNB”, “Parex banka” “ir” ABLV Bankas “įsteigė bendrą įmonę UAB” Kreditų biuro “, kuris yra įregistruotas Company Register trečiadienį (ER), versija” “Delphi” informavo atstovė ryšiams su visuomene Velga ąžuolo.

Įmonė buvo įkurta, siekiant specializuotis įmonių ir mažmeninių kredito apdorojimo kredito ar atlikti funkcijas.

Netolimoje ateityje naujai įsteigta bendrovė pradės tarptautinį konkursą rasti partnerius kredito kūrimo.

Planuojama, kad už visą verslo paleidimo preparatai truks apie metus.

Tikimasi, reikia investicijų suma yra daugiau kaip 1 milijonus eurų (700 000 LTL).
Naujai įkurta įmonė direktorius Jonas Timermanis, kuris dirbo verslo plėtros ir finansų konsultacijos “SEB bankas”, “Lattelecom” ir “PricewaterhouseCoopers”.

Kadangi valdybos bus “Swedbank” Privatus finansavimo departamento Amber Smith, buvęs “DNB” vadovas Bobas Smithas, Lietuvos asociacijos komercinio Martins BIČEVSKIS prezidentas.

“Komerciniai bankai turi ateiti kartu, siekiant sukurti veiksmingą ir saugų duomenų apdorojimo mechanizmo kreditų sukūrimo. Norint tai pasiekti, mes pritraukti partnerius, kurie suteiks jį. Bendrovės duomenų apdorojimo užduotis bus, kad leis vartotojams įvertinti verslo riziką ir į tai, kad į sandorių ir kredito teikimo apimties padidėjimo ekonomika. kartu paskatins atsakingą ir tausų skolinimą, sako Timermanis.

Jis priduria, kad kredito biurų veikla skatins visuomenės pasitikėjimą juo, žmonės galės išlaikyti savo duomenų apdorojimą ir jie turės galimybę pataisyti savo duomenis, jei jie yra su klaidomis.

“Bendrovė padės nustatyti geriausius partnerius ir sąžiningi mokesčių mokėtojai, kad surinkta informacija padės užtikrinti geresnę kokybę tiekimą. Iki bendrovė iš tikrųjų galėtų pradėti veikti, tai užtruks apie vienerius metus, nes yra logistinė infrastruktūra bus kuriama ir istorija duomenis, kurie leis objektyviai įvertinti kliento mokumą, “sakė Timermanis.

Bendrovė skelbs artimiausiu metu tarptautinį konkursą rasti partnerį, kuris galės suteikti kredito verslo funkcionalumą ir saugumą, atitinkančius standartus technologiniai sprendimai ir pasiūlyti patrauklias kredito produktų kūrimo planus.

Aukštos kokybės duomenų bazėje yra duomenų iš įmonių, skaičius gali siekti keletą tūkstančių, todėl sukurti poreikį pritraukti įmones, turintys didelę patirtį kredito duomenis. Tikimasi, bendra investicijų suma viršija 1 mln.

Bendrovės įstatinis kapitalas yra 120 000 Lt, padalintas po lygiai tarp jos steigėjų.

Kaip pranešama, kredito sukūrimas 2011 sukėlė ACBL.
Balandžio pabaigoje Vyriausybė patvirtino kreditinę sąskaitą, kuri numato, kad
2014 metinė veiklos kredito biurų teikti
kredito dalijimosi informacija tarp rinkos dalyvių.