ŠIUOLAIKINĖ SPINTA. GALIMYBĖS

Šiandien švediškas stalas struktūriniai elementai yra keistas ir stilizuota, kad baldas siūlomas kaip bufetas, išvaizda labai skiriasi nuo klasikinio modelio.

Bufetas artimieji baldų asortimentą vitrina, spinta ir baldas, kuris jungia keletą visų šių variantų elementus.

Tarnautojai – ( iš Prancūzijos Tarno) – mėlyna, maža spinta / spinta saugojimo konteineris, kuris taip pat gali būti naudojamas tiekti maistą. Veido platų variantų – stiklo ir metalo konstrukcijų ir paviršiaus daiktus volai ir rankenos, kad būtų lengviau judėti ir pan.

Vitrina – (iš prancūzų Vitrine) – aukšta spintelė / stulpelyje su nedideliu gyliu patiekalas, mažų suvenyrų saugojimui. Pagrindinis skirtumas – įstiklinimo iš trijų ar net keturių pusių. Tokiu būdu būti patalpintas ne tik ant sienos, bet taip pat viduryje iš kambario. Dažnai įrengtas specialus apšvietimas (daugiau čia -> http://www.spalvoskodas.lt/portfolio/plakatai/).

Indauja – spintelė su stiklo durų indai saugojimui. Kartais kartu su vienu arba dviem stalčių apačioje.

Materialiai

Kaip alternatyvą klasikinis kietmedžio bufešu baldų rinkoje yra pigesnių variantų – medžio masyvo ir kitokią fanera, medžio drožlių surinkimo.

Patys pigiausi produktai iš DSP plokštėmis (lietuvių ir lenkų gamybos).

MDF plokštės dažnai įrengtas faneruotos medžio masyvo (IKEA produktai, Suomijos, Lietuvos – piguspervezimai.lt/, Lenkijos, Latvijos gamintojai siūlo).

Tokios medžiagos spalvotu arba aukso piešiniais dažnai siūlo kinų baldų gamintojai.

Furnitūra

Šiuolaikiniai produktai stalčiai įrengta moderni gavybos mechanizmų (volus ir tvirtinimo įtaisų), bet durys į mechanizmus, kurie slopina jos uždarymo garsą. Lentynos yra paprastai nuimamas, su gebėjimo perkelti juos į skirtingas kintamųjų aukščių.

Kartais giliai stalčiai ar lentynos įdėta specialių kaiščių skirti fiksuoto dydžio konteinerio fiksavimo.

Dažnai stalčiai ar durys su užraktu – Šeimos sidabro ar retai naudoju, brangus daiktų saugojimui.