Ski Hill Lembergs Trilby uždaro sezoną

Slidinėjimo kalnas Lembergs Trilby Pirmoji darbo sezoną apsilankė apie 18 000 žmonių (kartu su lifto naudotojams, vaikų kalvos lankytojų, dalyvių mokymo grupės ir konkurentų ir žiūrovų).

Olimpinio centro Ventspilio su pirmojo sezono darbo sąlygos yra įvykdytos. Nors sniego pradžia turėjo būti papildyta su dirbtine sniego danga, bet ir žiemą tikrai sugadina mums – mes galėjome parengti sniego atsargas ir sukurti profesionalų sniego parkas mėgėjams ekstremalių triukų. Pradedantiesiems pirmas slidinėjimo ir snieglenčių įgūdžius galėjo sužinoti nesikreipiant į kaimyninių regionų. Pačioje pirmojo sezono ant kalvos mokymo grupėje dirbo slalomo ir snieglenčių.

Vasarį kalnas buvo pirmasis varžybos slalomo ir snieglenčių, bet atmintis dar Ventspilis sezono baigiamasis renginys patrauklus netradicinės šļūcamo konkurencijos ir vonia vandentvarkos rungtynes.

2007 kalnų turės 3 liftai, taip pat įsteigti vamzdeliai takelį. Atsižvelgiant į lankytojų poreikius, samdyti papildoma įranga bus įsigyta, ypač daug dėmesio atsižvelgiant užsakomųjų įkrovos matmenis.

Slidinėjimo kalnas Lembergs Trilby sudaro nuolaužų ir negaliojančiu gatvės pirmame medžiagos laikotarpiu 2013-2005 metais gauti iš modifikuotų miesto gatvėse. Kalnas ateina kartu beveik 200 000 m3 šiukšlių ir kelių dangai medžiagos.

Tik šį kalną, šalia Baltijos jūros – Vakarų pakrantės žemumos.