Sukurkite Alpių kalną

Alpių Pristatymas vadinamas dekoratyvinis alpinariumu. Jis yra sukurtas pirmiausia natūralaus ar dirbtinio kalno su nuolydžio į pietvakarius ir pietryčius. Žemiau aprašyti etapai ir charakteristikas sukurti Alpių skaidrę.

Norėdami Alpių sode svetainėje neatrodo neskanus dėmė, jums reikia rūpintis gretimos teritorijos – nutiesti kelius, sodinti medžius, galbūt įdėti pavėsinė. Gyvatvorės taip pat plečianti priemiesčio kraštovaizdį. Ūgis Alpių Pristatymas priklauso nuo jo ploto. Standartinė gali būti laikomas Hill 5-10 m² ir 40-70 cm aukščio.

Norėdami daugiau dekoratyvinės akmenys slysti Pasirinkite vieną spalvą ar įvairiaspalvis – augalai gali būti derinamas su akmenų ar priešingai. Esant aukštai skaidres, naudojant didelius akmenis, ant mažos – atrodys gerai akmenys su 35-70 cm mažesnio skersmens, ant vidutinio dydžio kalno.

Tipai Alpine

Yra daug stilių ir rūšių Alpių skaidrę. Mes sužinome apie kai kuriuos iš jų.

Uolėtas uolos puikiai tinka savarankiškam sudėtį. Nes reikia stataus šlaito ir didžiulis Riedulys, panašų į roko. Vištos akmenis padarytus gipso ir reikalauja įgūdžių ir priemonių. Ant uolų uolos gali būti sodinami kalnų pušis, kadagius, plekšnė, Jade, Sedum, nykštukė paparčiai.

Hillside yra aukštos Alpėse modelis. Ji taip pat reikalauja aukšto šlaito su riedulių ir uolų. Viržių, šliaužti spygliuočių, Erica idealiai tinka kalnų šlaito. Tuo pačiu metu, didelis spygliuočių yra nesvarbus.

Slėnis kalnuose – kraštovaizdžio peržiūrėti aukštos plynaukštėje, kuri reikalauja didelių Riedulys ir Riedulys garbingas dydis 2/3 palaidotas dirvožemyje. Prie asfaltuotų kelių, pasodinti grupėmis krūmų nevienodo aukščio, kartais – javų grūdus ar viržių.

Alpių veja – augmenija modelis kalnų kraštovaizdis miniatiūroje. Sunkiausia šiuo atveju suteikti komfortą už laukinių Alpių augalų gyvenime (žemas auginimo žolės, gencijono, Edelweiss). Kadangi jie yra labai aktyviai auga, jums reikia nuolat ją stebėti.

Tarpeklis yra elementas bendra kraštovaizdžio kompozicija. Hillside rieduliai plinta skirtingų aukščių. Tad geriau išryškinti kiekvienos iš augalų.

Mažas pelkė ypač gerai supa sodas ant kalvotoje vietovėje. Norėdami sukurti reikia kasti mažą skylę (ne daugiau kaip 0,7 m gylio). Kartu jos reikia kasti 3/4 dydžio riedulių perimetras. Galite papuošti pelkės Driftwood į patį tvenkinį ir aplink pelkės žemėje ar drėgmę mėgstantys augalai.

Norėdami sukurti įdubą miške , jums reikia vietoje buvo tuščias. Prie jo šlaitai iškasė didelius akmenis, pasodinti spygliuočių ir daugiamečių augalų. Svarbiausia – ne sodinti augalą per tankiai.

Srieginiai srautas atrodys nepriklausomas dalis visos sudėties arba kraštovaizdžio statybos. Ypač gera išvaizda „upelis“ su dideliu Alpių skaidrę. Svarbiausia, kad neturėjo dirbtinį skaidrių tipą. Nuo upelio bankas sodinami Tiris, paparčiai, primroses, Badal. Galima atlikti džiovintų upelis – lova, o ne vandeniu, kad grioveliai, padengtas šiurkščiavilnių žvyro.

Darbas svetainėje

Pirmasis taškas sukurti iš bet kurio elemento ar tai lova, lova, upelis, Alpių skaidres kraštovaizdžio planą – iš vietos pasirinkimas. Alpine skaidres gali būti dedamas ant lygaus sklypo ar plotas su sudėtingo reljefo. Svarbiausia – jis turi būti įjungtas pakankamai.

Kai vieta yra pasirinkta, atlikite šiuos veiksmus.

1. Nuo sklypo pašalinti derlingos armens gylį 20-25 cm. Atsargiai atsikratyti piktžolių.

2. Padaryti drenažo sluoksnis iš smėlio yra 10-15 cm.

3. Formavimui skaidres nutekėjimo gali būti nustatytos skalda, skaldytų plytų arba priemaišas – trumpą, bet nuolaužų.

4. Viršutinis sluoksnis buvo padidėjusi iki 20 cm storio, pagaminti iš derlingos dirvos. Ji turėtų susidėti iš velėnos dirvožemio, durpių ar gerai lapų puvenų, smulkaus žvyro arba skaldos į santykiu 1: 1: 1. Jei augalai nepatinka kreidos dirvą jūs pasirinkote, jūs galite padaryti SOD žemės, durpių ir šiurkščiavilnių smėlio ir smulkių akmenų mišiniu (1: 2: 1). Dirvožemio sluoksnis yra pilamas per visą skaidrių paviršiaus. Tada galite pereiti prie akmenų išdėstymo. Avansas į jų vietą dedami mažus plastiko plėvele su skylutėmis drenažas.

5. Kadangi pasirinkote akmenis pasirinkti didžiausių ir gražiausių, kuri bus kalvų bazę ir kompozicijos centrą. Jis tinka pėdų trečdalis pertraukas į žemę aukštį. Tik mažesni akmenys sukrauti ant abiejų žemėje akmens pusių. Dauguma mažų akmenų Lay arčiau sienų.

6. Be to, tinka antrą eilutę akmenų. Tai turėtų būti padaryta taip, kad kraštovaizdis atrodo daugiau gamtos. Akmenys neturėtų būti dedamas atgal atgal, nes tarpas tarp jų yra užpildyti žemėmis.

7. Dirvožemio humuso mišinys paskirstomas tarp akmenų. Ji švelniai suspausta į akmens pusę. Po to pridedama trąšų – 1 šaukštas superfosfatas ir kalio sulfatą arba organinėms trąšoms žydėjimo augalai už 1 m².

Dėmesio!

Dėl skaidrės prietaisų dažnai naudoja dirvožemio iškastą pamatų statybos metu. Skaičius ir tipai papildomų komponentų iki žemės yra nustatoma priklausomai nuo dirvožemio sudėties. Sunkiųjų molio skiedžiamas šiurkščiavilnių smėlio, dirvožemio su didelio rūgštingumo – klintis. Dėl dirvožemio turtinimo naudojant lapų humuso. Akmenys laisvai ir tolygiai turi virš kalvos. Tarp jų turėtų būti ekonomikos augimo ir plėtros augalų erdvė.

Taisyklės atrankos akmenų

Ne kiekvienas akmuo ar mažas akmuo tinka kurti Alpių skaidrę. Štai keletas pasirinkimo akmenų taisyklės:

– Galite naudoti tik tos pačios rūšies akmenų, nemaišant jų su akmenimis kitų veislių;

– reikia naudoti tik akmenys natūralios kilmės (be betono ar sutankintas akmens);

– akmenys turėtų sverti mažiau nei 12 kg;

– tai geriau rinktis akmenis pėdsakais erozijos.

Kaip akmenų šios rūšys gali būti naudojamos sukurti Alpių skaidrę.

Kalkakmenis yra atsparus atmosferos, jos veidai greitai išlyginti. Ant kalkakmenio dažnai auga samanos ir kerpės, kurios tapo atrodo labai natūraliai. Jūs neturėtumėte persistengti su kalkakmeniu: tai gadina dirvožemį. Geriau pasirinkti baltos arba pilkos spalvos, o ne grietinėlės akmenys: ji greitai žlunga.

Travertinas arba tufas, – klintis poringa struktūra. Jame yra augalų liekanas. Tai labai paprasta, ir dėl jų poringumas, geras sodinti ir auga augalai.

Smiltainis turi spalvų gamą (rausvą, smėlio ar kremo pilka). Akmenys turi apvalią formą, atsparus trinčiai ilgą laiką.

Šiferis pat traukia savo spalva. Jis gali būti įvairių atspalvių pilka, violetinė ir žalia. Linkę į atmosferos ir atmosferos.

Granitas yra labai sunku, o jos veidai beveik neįmanoma įprastinio dėvėjimosi. Sudėtis Alpių Pristatymas atrodo dirbtinis. Tai geriau jį naudoti bent.

Sodinimas

Kaip Alpių sode – tai Alpių miniatiūriniai ir už tai augalas yra geriau pasirinkti daugiausia daugiamečiai, mažai auga ir šliaužti. Atsparios sausrai augalai sodinami visą saulės, ir viršuje, atspalvis tolerantiškas – rytiniuose ir šiauriniuose šlaituose. Svarbiausia – nereikia būti sodinami šalia mažų akmenų didelės įmonės. Mes jums papasakoti apie populiariausių augalų sukurti Alpių skaidrę.

Astra Alpių – daugiametis augalas. Jos gėlės yra blyškiai alyvinė, violetinė, balta spalva ant kraštų ir geltona viduryje ,. Žiedynas nedidelis. Tai geriau sodinti pavasarį. Tai gėlės gegužės ir birželio mėn.

Puikūnas auga iki 20-22 cm skersmens ir įgauna 17-20 cm vietą. Augalas mėgsta dalinį pavėsį ir drėgną dirvožemį. Žydi link šilto sezono ir žiedų iki lapkričio ar gruodžio pabaigoje.

Kregždūnė sudaro kilimėliai ir strews jiems gėles pavasarį. Augalas yra menkai susijusi su saulės perteklius. Jei Kregždūnė tinkamai sudėtyje jis auga gerai ir net padengti uolų paviršių. Žydintys rausvos ir baltos gėlės.

Atjaunėjusi – augalų gražių mėsingos šviesiai violetinės lapai. Labai mėgsta saulę ir vandenį.

Sedum yra labai nepretenzingas. Jis tyliai auga bet kokio naudingo dirvožemio, formavimo kilimėliai Atsipalaidavęs stiebų ir patogią rūšies gėlių.

Cross žydi viduryje pavasarį. Augalų nori nusausinti dirvos ir saulėta spalva.

Edelweiss – daugiametis augalas, kuris išgyvena net nuožmi žiema. Jo aukštis yra apie 15 cm skersmens „kilimėlių.“, – apie 18-20 cm Auga gerai šiltas, saulėtas vietas su schebenchatoy nusausinti dirvos. Žydi nuo vasaros pradžioje.

Taip pat ji tinka į bendrą kraštovaizdžio Alpių sodo nykštukas svogūniniai augalai. Jie sodinami tarp akmenų erdvėje.

Sodinimo pavyzdyje Alpių kalno

PAVYZDYS planas Klomb Alpių skaidrių 1 – rozmarinas, 2 – flioksas shalovidny, 3 – lobulyariya, 4 – Jauni, 5 – eraičinai, 6 – raktažolės, 7 – levandų, 8 – Sedum groundcover,, 9 – euonymus nykštukė, 10 – Srachys vilnotoji.

Tuo Alpių skaidres augalų Edelweiss viršuje. Jis bus patogu ten, skirtingai mažiau atsparių augalų, kurie nuo saulės gali išdžiūti.

Leisis į miego-žolės ar Alpių gvazdikų viduryje. Šios gėlės bus organinis išvaizdą ir jaustis gerai su alpinariumą viduryje. Čia geriausia šviesos ir drėgna.

Tuo Alpių skaidres pėsčiomis norite patalpinti mažiausiai šviesos reikia ir labiausiai drėgmę mėgstantys augalai.

Principai dizaino Alpių kalno

Nedidelis skaičius pagrindinių augalų.

Augalų derinys su akmenimis.

Laikas ir trukmė žydėjimo ir augalų augimui.

Iš gėlių spalvos viena su kita akmenų ir spalvos derinys.

planter grupės.

naudojant mėlyna-pilka, sidabro arba pilka augalų sukurti minkšti spalvų perėjimus.

Pirmenybė teikiama asimetrinė.


Taisyklės priežiūros Alpių skaidrę

vanduo labai dulkinių vandens purškimo dažniau nei lova.

Nenaudokite stiprių kūdikį, kitaip augalai trynukams į sodrus augimo, kad bus sukelti žalą į skaidres forma.

Sukurti žvyro paketą plastikinės plėvelės – nepatenka patekti į augalus iš sodo.

Sunaikinti piktžoles geriau kai jie tampa prieinami.

Po žydėjimo daugiamečiai pašalinti jų išblukusias žiedų.

Rudenį kalvos propolite, šiltas žiemą – išmesti sniegas, pavasaris – užpildymo žemę.

Produktų mūsų kataloge: