Šveicarija nori pristatyti mėnesinę išmoką dėl to, kad “žmogus yra gyvas”

Socialinė nelygybė kovos su Šveicarijos piliečių vardu dalyvaus referendume, kuris bus nuspręsta, ar žmonės turi teisę į vyriausybės naudą, kad jie yra gyvi, ataskaitas agentūra “Reuters”.

Vienas iš autorių, Vokietijoje gimęs menininkas Enno Schmidt idėjų, mano, kad idėja yra šiek tiek beprotiška. Tačiau, planuojamų 2800 dolerių, padarė organizatorių manymu, turėtų gauti Kiekvieną mėnesį kiekvieną gyventoją, neatsižvelgiant į jų finansinę būklę, padės sumažinti socialinę nelygybę.

Organizatoriai surinko reikiamus 100.000 parašų referendumui įgyvendinti dzīvē.Šmits interviu su užsienio žiniasklaida nurodė, kad ši suma būtų padėti darbuotojams pasirinkti darbo jie geriausius meistrus, o ne darbą, kuris apskritai gali gauti jokios kompensacijos. Panašiai, vyriausybės atsipirkimo padaryti gyvenimą lengviau tėvams neseniai pagimdžiusių, autoriai mano iniciatyvos.

Ji taip pat turėtų padėti žmonėms, kurie rūpinasi prastai tuviniekiem.Lai išreikšti savo pasiryžimą, kad idėja yra rimtų organizatoriai praėjusį mėnesį prie vyriausybės pastatų pilamas ant gatvės aštuonis milijonus monetų, simbolizuojantis, kad visi aštuoni milijonai gyventojų šalyje nusipelno oraus gyvenimo .

Referendumas planuojamas kitais metais.