Sveiki atvykę į Korėjos sostinėje – Seulas! Įdomiausios lankytinos vietos šalyje

Tie, kurie ketina aplankyti Pietų Korėjoje, bus įdomu ir naudinga žinoti apie pagrindinių lankytinų vietų šalyje. Pirmiausia visiems turistams, besidomintiems Korėjos sostinėje – Seule. Jau XIV a jo vietoje atsirado nedidelė gyvenvietė Hanyang. Kiek vėliau, pagal Joseon vardu, kaimas tapo pagrindinis miestas valstybė. Jis buvo pastatytas gražus karaliaus rūmus, vadinamas Ken pusėje. Nuo 1945, miestas buvo pavadintas Seulo. Kapitalo Korėja gavo oficialų statusą 1948 metais. Viesbutis City
paskirstyti ant gilaus Han Gan bankams. Daugiausia įdomių vietų senamiestyje. Dauguma turistų pulko čia norėdami pamatyti savo akimis Gyeongbokgung – pirmasis pastatytas rūmų mieste. Keliautojai bus vizair įdomu pažvelgti į gražus Chandok-kun. Šie rūmai yra laikomas gražiausių Seule. Keistas sightseers galite aplankyti muziejų, kurie dirba senamiestyje, pavyzdžiui, klajoti karališkųjų relikvijų ar Nacionalinio liaudies muziejus muziejus.
Sužinokite daugiau apie vietos kultūrą gali būti lankantis šventyklos ir šventyklas. Korėjos sostinė didžiuojasi savo šventykloje Bongeun ir neįgaliesiems šventykloje, kuri yra įsikūrusi ant 336 metrų kalvos. Budizmas rami atmosfera persmelkta patį orą senovės šventyklos. Senovės architektūra yra didžiulis kontrastas su modernia dangoraižių ir ūgio, ir daro prisiminimus Seulo šviesus ir nepamirštamas.
Vardijo pigus skrydziai i ryga atrakcionai Korėja, būtinai paminėti Važiuojant nacionalinis parkas. Bizarre uolų, Sultingas žaluma, dideli fontanai, pėsčiųjų takai, gilių slėnių, reti augalai ir gyvūnai – visa tai galima pamatyti šių vietų. Neatsitiktinai UNESCO ėmėsi šioje srityje pagal jų apsaugos. Korėja yra iš dviejų šimtų kilometrų nuo šio unikalaus paminklo gamtos kapitalo.

Tie, kurie mėgsta smagiai pasilinksminti ant vandens atrakcionai, bus įdomu atvykti į Seulą. Korėja gali didžiuotis savo Karibų Bay – geriausias vandens parkas pasaulyje. Čia sudėtinga sistema, iš daugybės vidaus ir lauko baseinai, taip pat baseinas ir su vilnius paryzius pigus skrydziai dirbtinėmis bangomis, kvapą gniaužiantys alkūnių įdomių vandens kalniukas, naršymas. Nedaugelis gali atsispirti tokių suvilioti. Su vaikais parke yra problema – jie kategoriškai atsisako palikti čia
Kitas Korėjos pasididžiavimas yra atviras “Disneilendas”!. Jis įsikūręs sostinės priemiestyje. Kalnelius slenksčiai prie upės, fontanai, jūros chrizantemos malonumas visiems. Waterslide, kinas, elektroniniai žaidimai, pabaisos, šaudymo, zoologijos sodas malonumas ne tik vaikams, bet ir jų tėvai. Daugelis nori ištirti vietines lankytinas vietas su aukščio linowa.

Tie, kurie nori paplūdimio atostogų, Korėja kviečia Jus atsipalaiduoti kurorto Jeju-do. Jis įsikūręs pačioje saloje, 10 km nuo kranto. Ši sritis vilioja turistus švelnaus atogrąžų klimatas ir gražus gamtovaizdis. Pagrindinis akcentas saloje yra užgesęs vulkanas Halla.