Šventyklos žavesys

Klasikinis komoda – komforto ir valdytojo tam sandėlis. Kai dekoravimo bet kurioje patalpoje, tai lengva susidoroti su liga ir gali tiksliai suyra didelius ir mažus daiktus ant lentynų ir stalčių.

Autorius: Diana Oripova

Su teise požiūris, komoda bus jums sutaupyti vietą. Idealiu atveju – baldas, kuris susideda iš kelių dėžių kraunamos viena nuo kitos. Tačiau neseniai prisijungė prie krūtinės ir modelis su atlenkiamu arba stumdomų langų.

Krūtinės pirmtakas yra laikomas paprastas krūtinės – nepakeičiamas dalykas šimtmečius. Viskas prasidėjo nuo to, kad žmonės reikia daugiau nei dideliu dalykas ir jie išplėtė standartinį krūtinės. Palaipsniui pridėti daugiau ir mažų kojų paramą, tęstinis fasadai tapo išskleidžiamasis durų. Kaip XVII amžiuje Prancūzijoje ir Italijoje rezultatas yra krūtinės gimimo šimtmetį. Nusiteikusi, jis įsiskverbė į turtingųjų ir vargšų namuose ir aiškiai tvirtino pati.

Įdomus faktas: į rokoko skrynios eros buvo privaloma detalė interjere, stovėjo grakščiai ir lengvai, buvo sklandžiai formą ir banguotas Gables. Klasikinė laikotarpis ir imperija pateikti siauresnį dekoro stalčių, kurie yra paprastas ir funkcionalus.

Šiuolaikiniai dizaineriai siūlo variantus pažįstamas baldais, nepamirštant apie populiarius modelius senovinių indaujos. Standartinis komoda – tam Cokolinės, kojų, stalviršiai, stumdomas elementai ir priedai. Plius kapitono, nestandartinio požiūrio, naujų technologijų ir įdomių sprendimų idėja.

Žinoma, pagrindinis bruožas krūtinės – stumdomas elementai, kurie yra nuolat tobulinami ir padaryti gyvenimą lengvesnį jų savininkams. Pavyzdžiui, koreguojamąsias sistemos langelius. Jie leidžia lengvai spausdami atidaryti dėžės ir tokiu būdu atsisakyti rankenas.

Gamintojai skrynios visada pasirengę eksperimentuoti su medžiagomis. Tradiciniai klasikiniai skrynios kaip medis: klevas, vyšnia, riešutas. Tačiau šiandien, priešingai, pirmenybę įvairių medžiagų, įskaitant odos, stiklo, akmens, taurieji metalai, retų lydinių. Todėl tiems, kurie nori papuošti savo namų odininkas, nebus sunkumų, susijusių su pasirinkimo.

Belieka tik nuspręsti, stiliaus ir paskirstyti ant lentynos ir stalčiai naujos odininkas viskas, ko jums reikia.

Šaltiniai nuotraukomis: modul.ru, diz-by.biz, dekordoma.com.

Taip pat žiūrėkite:

Plūduriuojantis lova studijoje bute

Medžiaga – medis

Slapti lentynos