Tailandas – atviras pasaulio turistų magnetas

Ar Tailandas yra ypač mokslo, nes jis rado magnetas, kuris traukia turistus iš viso pasaulio? Tiesą sakant, net geriau! Pati Tailandas yra magnetas, kuris traukia turistus iš viso pasaulio. Tailandas yra grožio ir gausa egzotiškos žemės atradimas – kad pasakiškai gražus paplūdimiai, SuperGard patiekalų, egzotiškos kultūros ir istorinio buvimo, magiškas, atpalaiduojantys masažai, viešbutis, atogrąžų klimatas, puikios šventės… ir, svarbiausia, ji suteikia vis ilgalaikius prisiminimus.

Šeima? Nors skrydis yra ilgas, ir galima būtų pagalvoti, kad egzotiškos gamtos pigus skrydziai i berlyna tinklų ir mėgautis suaugusių. Ne visai. Pastaraisiais metais vis daugiau ir daugiau žmonių planuoja šeimos kelionių į šį nuostabų kraštą. Čia vaikai gali būti naudinga nepaprastai turtingą patirtį. Populiariausias Tajų kurorto viešbutis yra ideali vieta šeimoms su vaikais.

Poros ir draugai? kaip Tailando bus puikus nuotykių didesnėms grupėms draugų ar porų atsipalaiduoti malonumą. Bet jūs girdėjote bilietai i milana apie garsaus tajų pėdų masažas? Nekilnojamasis Tajų pėdų masažas yra rojus čia!

Jaunavedžiai? Taip, jaunavedžiai ir dar nesalaulatajiem. Tailandas yra tikėtina, kad puikiai praleisti medaus mėnesį ir susituokti. Bet kuriuo atveju garantija yra, kad jūs niekada pamiršti!

Taip! Viskas! Žinoma, viskas priklauso nuo keliautojo poreikius ir interesus, kaip Tailandas tinka tiek tiems, kurie nori mėgautis aukštos klasės viešbutį ir SPA siūlo estonian air galimybę, tiek tiems, kurie nori atrodyti ir sužinoti apie turtingą kultūros bei istorijos paveldą, bet žmonės, turintys įvairių interesų gali valdyti viską.

Geriausias laikas eiti į Tailandą – žiema
Kodėl neparagauti saulės spindulių kada Lietuvoje gausi daugiausia lietaus, sniego ir šalčio? Laikotarpis nuo lapkričio iki kovo pabaigos yra teisė naudotis Tailandas ir tai, kad šis laikotarpis yra gerokai mažiau kritulių nei likusią metų dalį, kita vertus, tai nėra per karšta, kitaip tariant, tai yra idealus laikas eiti į kelionę į Tailandą.