Tamsintas arba netonet?

Kodėl Gimtoji

Pirma Tamsinti langai saugo nuo karščio. Įdiegta nepageidaujamas šilumos atspindinti plėvelė, iki 99% ultravioletinių spindulių, bet neužkerta kelio matomas dienos šviesą. Kino neutralizuoti saulės šilumos srautas iki 78%, palyginti su paprasto stiklo. Taigi tоnējošās stiklo plėvelės pageidautina laikus, kai transporto priemonė yra veikiami saulės spindulių.

Antrasis filmas sumažina nyksta, o vairuotojai negali būti taip, kaip iki šiol, jei kabina yra ne koks nors ypač spalva ar ornamentu apdaila.

Trečiasis filmas atspindi ir blokai su spalvinimas filmo akinimo saugo akis kaip akinius nuo saulės.

Ketvirtasis filmas padidina saugumą. Stiklo šukių, kurios atsiranda avarijos atveju, avarijų, vandalizmo ar stichinių nelaimių, galite rimtai susižeisti arba iškreipti žmonių. Skydas, klijuoti atsiradusius stiklo filmus, gali apsaugoti ir sukurti saugumo jausmą.

Penktasis filmas pagerina išvaizdą. Raitelis gali pasirinkti norimą filmą spalvos plėvele ir galiausiai diegimas vyksta gana greitai, į 2 – 2,5 val.

Simono geriausias pasirinkimas automobilių ir busin pripažinti pusmetāla plėvelėje, tai reiškia gerą matomumą iš automobilio viduje, bet ribotą matomumą iš išorės.

Reikėtų nepamiršti, kad Latvijos nuo 2005 metų sausio 1 d, kai yra nustatomi apribojimai dėl vairavimo su tamsiais akiniais. Automobilio priekinio stiklo pralaidumas turi būti ne mažesnis nei 75%, o priekinė pusė (durų) stiklas – mažiau nei 70%. Ji nustato taisykles dėl techninės apžiūros ir transporto priemonių techninę apžiūrą. Bet, pavyzdžiui, Ispanijos teisės aktai numato, kad langai ir veidrodžiai, vairuotojo matymo lauką kelyje, jokiu būdu iškraipyti rodomas vaizdas ar klaidinti tvarkykles objekto ir kelio ženklų spalvos; todėl Ispanija tonuoti stiklai neleidžiama. Panašūs apribojimai egzistuoja Slovėnijoje, kur stiklas (visos, išskyrus priekinio ir priekinėje pusėje) gali būti tonuoti tamsu shine through bent 30% šviesos.

Danija neturėtų būti tonuoti galinis stiklas, iš šešėlio poilsio leidžiama. Graikijos eismo taisyklės numato, kad per automobilių langus matyti, kas jame yra, ir stiklo neturėtų iškreipti vaizdą. Liuksemburgas galima vairuoti transporto priemones su tamsintais stiklais; su stiklo išimtis. Priekiniai šoniniai langai turi būti aiškiai skaidrus prasto matomumo, keliančius pavojų saugai.

Specialusis priežiūra

Valant automobilių sausas valymas tonuoti stiklai, reikalingų turėtų būti sumažintos, kitaip lango filmo viršuje bus sugadintas ir atkurti galima tik paleisti naują filmą. Klausytis garsiai muzikos iki nesabijātu filmas, Simonas siūlo palikti langus. Ir žiemą tonuoti langai turi būti valomi su grandikliu ir rekomendavo išdžiūti prieš atidarymą. Valydami pageidautina naudoti specialias skruberius, pavyzdžiui, Frescura X Stiklas.