Transaero išvengė kainų kilimą apie aviabilietų

Transaero Airlines rado būdą, kaip išvengti kainų kilimą apie aviabilietų nesulaužant įsigaliojo lapkričio 1 d IATA padidinti įprastinių vieneto tarifą 33,5 rublių. Už tai vežėjas proporcingai sumažino tarifus. Ekspertai abejoja tokių veiksmų pateisinimą: jų nuomone, vartotojas tikrai pasiruošę pabrangimas tarptautinių skrydžių

Lapkričio 1 d automatinio užsakymo aviakompanijos pristatė naują formulę apskaičiuojant įprastinių vieneto koeficientas. Aritmetiniai vidutiniai kainos Centrinio banko euro ir dolerio plius 5% ši suma, po apvalinimo iki 50 kapeikų. Taigi, vienas vienetas, lygus maždaug 33,5 rublių. Remiantis Tarptautinės oro transporto asociacijos skrydziai i stokholma (IATA) nuostatus, visi Rusijos organizacijos (Aeroflot, Sibir, Transaero, Samara, Pulkovo, Vladivostokas Avia ir Volgos-Dniepras), taip pat oro, vykdančių skrydžius į Rusiją nariai turėtų naudoti šį kursą paprastųjų vienetą. jų skaičiavimai

Todėl iš paslaugų Aeroflot sąnaudų IATA lobizmu šiuo naujoves, šiek tiek padidėjo – iš 100. yra sukaupta apie 100 rublių.

(ankstesnius lygis siekė 32,5 rublių… Tačiau vidaus tarifai kiti nariai IATA Aeroflotovskie buvo gerokai mažesnis. Sibirą, pavyzdžiui, pardavė tarptautinis gabenimas apskaičiavimo 30,5 rublių. už įprastinių vieneto, ir Transaero, Air France, Lufthansa ir Emyratai Sąlyginis vienetas ir kainuos 30 rublių.

Tai reiškia, kad pigus skrydziai is rygos jų transporto dėl naujos žinoma dėl kainos 10-12% augimas įvedimo.

Bet Transaero pavyko išvengti, nepažeidžiant reglamentų IATA. Vežėjas praneša, kad, nepaisant to, kad naujos užsakymo sistemas Žinoma 33,5 rublių. Kainos Transaero skrydžiai nesikeičia.

Aviakompanija sumažinti savo tarifus vienetų, kad transportavimo išlaidos atsižvelgiant į naują kursą nesiskyrė nuo galioja iki lapkričio 1 d užsakymo kaina.

Aeroflot ir Sibir vienodai abejingą požiūrį eiti Transaero kiek kur sutampa su to vežėjo. Pirmaujanti ekspertas mokslinių tyrimų instituto Ūkio aviacijos pramonės Olegas Panteleev pigus skrydziai i bristoli Transaero veiksmų, palyginti su atsargų ir prekių, kurios dažnai vykdomos vežėjams sezono paklausai. Pasak ekspertų, gali suteikti Transaero dalį neskausmingas jų finansinę padėtį, nes ji naudoja ekonomišką parką ir mažai paveiks kylančios kuro kainos.

Tačiau, jei Transaero nesiėmė jokių veiksmų būtų sutaupyti transportavimo išlaidas tame pačiame lygyje vargu ar reikalauja už savo paslaugas sumažėjo. Pavyzdžiui, projekto vadovas bilietas Andrejus Kozlovas tikri, kad keleivis stovi dar vienas kainų šuolis, ir tarptautinių skrydžių srautas sumažėja: Per pastaruosius metus dėl didėjančių kuro kainų skrydžių užsienyje padidėjo apie 20-25%, bet aš negaliu pasakyti, kad žmonės turi mažiau skraidyti.