Turizmas Maroko sausio mėn. Ką daryti su Rytų šalies žiemą?

Afrikoje, žiemą nėra taip karšta, tai gali atrodyti nepatyrę keliautojas, todėl Maroke kelionė yanvaredolzhna būti planuojama iš anksto. Ši šalis Svečius bet kuriuo metų laiku, tačiau atsipalaiduoti į paplūdimį, namuose, kai pūga karaliauja čia vargu ar pavyks. Negaliu pasakyti, kad žiemą Maroke šalto, bet ne karšta, tikrai. Popietė oras yra pašildomas iki 15… 20 °C, o naktį nukrenta iki 5… 8 °C temperatūroje Atlanto vandenynas, ir taip negadina šilumą, net ir žiemą ji yra labiausiai aiškiai dienas gali tik šilta 15 °C.

Marokas yanvareotkryt apsaugota nuo vėjo, kuris išvalys valstybę nuo Viduržemio jūros ir Atlanto raynair vandenyno. Pagrindinis drabužį yra švarkelis, kad mūsų turistai don net šiltų dienų. Tai taupo nuo žemos temperatūros ir audringas vėjas. Jei mes einame į miestus, Agadir ir Marakešo šilčiausi ir šaltesnis – Kasablanka ir Salonikai. Atlaso kalnuose Maroke yanvaremedlenno bet tikrai šlaitai padengti nuolatinį sniego danga. Priklauso nuo to, SUBZERO temperatūros viršūnes, todėl sniegas nesilydo.

Periodiškai lyja. Dauguma kritulių patenka gruodį, tačiau sausį, ne daugiau kaip 8 lietingų dienų per mėnesį. Ant sienos su Vakarų Sacharos galite žiūrėti rūkas, kaip šioje svetainėje šaltų oro masių iš Atlanto sumaišyti šiltame dykumos lektuvu bilietai i alikante ore. Nepaisant nepastovios, o ne per šiltas oras atostogų Maroke yanvaremozhet būti labai įdomus ir jaudinantis, tai nebūtinai visą dieną gulėti paplūdimyje ir maudytis jūroje.

Šis gražus Rytų šalis yra tikras lobis architektūros, kuri yra maišyti stilių iš įvairių tautų rezultatas. Griuvėsiai miestų, rūmų, mečečių, tvirtovės – visa tai vyksta prieš akis, pavyzdžiui, dykumoje miražas. Kartu su architektūros vietų Maroke yanvaremozhno mokytis vietinės virtuvės ir atrasti daug skanių ir neįprastų patiekalų apklausa. Moterys tikrai mėgautis apeiti vietos parduotuvės, parduotuvės ir turgus, kur atrodo, kad pirkti gali ko geidžia niujorkas Jūsų širdis.

Žinoma, Afrikos šalis nėra gerai tinka slidinėjimo pamokų, bet vis dar galima rasti Maroke ir sniego slidinėti. Atlaso kalnuose šlaituose yra atviras visiems turistams, kurie nori laisvalaikį. Sausį, Atlanto vandenynas traukia internautų, vanduo yra šaltas, bet vėjo prisidėti prie stiprių bangų ir idealias sąlygas sportininkams formavimas. Norėdami geriau pažinti šalį, verta aplankyti turai, vaikščioti siauromis gatvelėmis, aplankyti arklides grožėtis arabų arklių.

Ekskursijos Maroke yanvarenamnogo pigiau nei kitose, šiltesnio mėnesius. Ypač pastebimas kainų kritimas po atostogų, todėl, jei eiti į poilsio antroje mėnesio pusėje, tada mokėti už bilietą nėra būtinas. Be to, sausio galite gauti už atostogas: Nepriklausomybės diena Manifesto, berberų Naujieji Metai, Tarptautinis maratonas.