Turkija Viešbutis Titanikas: malonus atostogų

Jei jūs ketinate praleisti atostogas užsienyje, pirmą kartą, tai geriausia rinktis aplankyti kaip Turkijos 5 * Viešbutis “Titanikas šalį netoli Antalijos idealiai tinka šeimos atostogoms. Jame yra baras su patiekalų pasaulyje garsaus turkų virtuvės ir konditerijos gaminiai – ypač vaikams ir saldus mėgėjams. Yra galimybė daryti gerai sporto ir pramogų.

Patyręs Hotel 5 * Titanikas tarnavo vardu pavadintas legendinio garlaivis, gavo pasaulio pripažinimą. Architektai, įkvėpė garsaus filmo viešbučio suprojektuota taip, kad ji savo forma primena laivą, plaukiantį į vandenyną. Location viešbučio Titaniko Turkijoje yra labai patogu – ji yra ne toli nuo Antalijos.

Vienas iš labiausiai lankomų šalių Rusijos turistų tradiciškai Turkija Titanikas Viešbutis, kuri turi puikią reputaciją tarp turistų hektarų savo žemės turi keletą baseinų, kurie yra susiję pakopinis ir vandens kalniukas, Viešbutį supa iš trijų pusių ir atrodo, kad jis yra laivas plaukioja vandenyje. Viešbutyje yra vieta gyventi, kur galima pasėdėti pavėsyje arba atsigulti vakare hamakas gali būti sėdi ant Osmanų, shisha.

On-site restoranams, barams ir pigios poilsines keliones mini klubas, pastatyta škuna. Padavėjai apsirengę formos panašus į jūreivių ir virėjų formos – į baltą kapitono forma. Devyni konferencijų salės aprūpintos modernia įranga, reikalingų konferencijų, pristatymų ir susitikimų.

Atsiliepimai apie “Titaniko” Turkijoje pasakyti, kad geriausi kambariai yra į lankas. Visuose kambariuose yra panašūs kruizinio laivo kajutes, ir turėti balkonas arba terasa. Kambariuose yra dušas, seifas ir mini baras, kuris papildo kasdien. Kambariai valomi kasdien. TV ant vieno kanalo viskas laikas pasukti Titanikas, kiti du – iš anksto įrašytos perdavimo. Tačiau, naujienos atnaujinama kasdien.

Kambariuose yra valtis salone. Baras, pagrindinis restoranas turi Vairai. Jei nenorite laukti ilgą laiką pareikšti savo daiktus į kambarį, atsinešti patys. Dauguma kitų – rusų, jaunimo mažas. Daugelis vaikų iki septynerių metų. Jiems yra specialūs vaikų baseinai, vaikų parkas, vandens parkas, vaikų diskoteka vyksta.

Location viešbučio Titaniko Turkijoje yra tai, kad ji turi savo didelę smėlio paplūdimys. Paplūdimyje yra visada daug žmonių, bet problemų su vietų kaip niekada pakankamai saulės gultai. Nemokama paplūdimio rankšluosčiai, čiužiniai, kėdės ir skėčiai. Jūs galite mėgautis vandens slidės ar Jet Ski. Į paplūdimį keliones i rodo sala su dušo darbai, ten Cabana. Siekiant nuplauti kojas, įrengtas specialus kranai.
bloga žinia yra tai, kad tol, kol gausite į soliariumų visi pėdų smėlyje, kaip kelio nėra švarus. Tokios pastabos gali būti nustatyta, poilsiautojų, skaityti atsiliepimus apie “Titaniko” Turkijoje. Sekli jūra prie kranto, tik 10-15 metrų gylio prasideda, kad vaikai ir tie, kurie negali plaukti – tikrą rojų. Jūros vanduo yra drumstas, nes į smėlį. dalys pusryčius ryte, duoti tik tiek spaustos apelsinų sultys, praskiestos vandeniu, kad jūs galite gerti viską, ką nori. Arbata ir kava gali būti gaminamas pats. Pasiūlyti kelių rūšių arbata. Be UAI
sistema apima įvairių tipų gėrimų – Vandens, koksas ir Fanta į alaus ir vyno. Mėsos visada ypač ėriena, nors kitos mėsos patiekalų, taip pat labai skanu. Žuvies patiekalai yra įvairus, tačiau labiausiai skanus patiekalas kilęs iš lašišos. Viščiukai ir kalakutai taip pat tarnavo. Garnyras prie mėsos ir žuvies patiekalų yra makaronai, ryžiai ir bulvės. Turkijos salotos, daržovės ir įvairūs padažai, ir vaisius didelis asortimentas taip pat patiekiami kasdien ant stalo – vis dar keliones i bulgarija čia Turkija Viešbutis “Titanikas” pasižymi tuo, kad ji tarnautų saldainių daug, ypač baklava.
dėl saldumynų stalo visada verta kelias rūšis kompotas, konservuoti tiesa. Duona kepama labai skanus, ypač visus sausainius rūšių. Padovanoti ledai kartus per dieną – pietūs ir vakarienė. Dieną paplūdimyje dalijamos arbūzus ar virtų kukurūzų. Ir dar yra labai skanus apkepas kaip pyragėliai, pyragai su mėsa ir sūriu. Nedideliame restorane su juokingas pavadinimas “Cactus” gali valgyti valgį bulvių, taip pat saldumynų ir ledų, ir jis yra nemokamas.

Taip, tai Turkija Titanikas Viešbutis siūlo platų pramogų programą. Animatoriai yra tiesiog puikus! Jie organizuoja įvairius konkursus vaikams ir važinėti bananų valtis, ponis ir jodinėjimas, tapyti veidus už Toon ar gyvūnų. Kiekvienas amfiteatre pasirodymuose vakarą. Kartais yra gyva muzika. Patiekti įvairių grupių iš skirtingų šalių. Tuo iškilmingi vakarai traktuos visas tortas ir platinti sparklers. Diskotekos trukti iki trijų naktų, todėl tik muzikos grojimo nuobodu, todėl žmonės nesutaria baruose.

Netoliese yra tradicinis turkiškas turgus, bet ten yra viskas labai brangu. Nors, jei jūs derėtis gerai, kaina galima užgesinti tris kartus, palyginti su artimiausioje prekybos centro kainos.