Valstybė klasifikacija viešbučių: pirmosios žvaigždės

Nacionalinėje Hotel 3 gruodis bus suteikiančių pažymėjimų ir ženklų kategorijoms keturių žvaigždučių ir penkių žvaigždučių viešbučių pirmieji sėkmingai išlaikyti ekspertinį vertinimą ir sertifikavimą pagal Valstybinio sistemos viešbučių ir kitų apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo ceremonija patvirtino šią vasarą.

Pažymėjimas ir ženklas kategorijoje Four Stars bus įteiktas President Hotel, o kategorijoje penkių žvaigždučių – National Hotel, Baltschug Kempinski ir Golden Ring.

Sprendimas buvo priimtas singapūras lapkričio 26, pirmajame posėdyje Atestavimo komisijos Valstybinės sistemos viešbučių ir kitų apgyvendinimo objektų klasifikacija. Komisija, vadovaujama ministro ekonominės plėtros ir prekybos ministras Vladimiras Strzhalkovskiy pavaduotojas. Jos nariai taip pat įeina: vadovas Ekonominės plėtros turizmo Natela Shengelia vadovo prezidento reikalų ministro pavaduotoju Valerijus Soluyanov, pirmininkas Užsienio santykių komiteto Maskvos Vyriausybės, Borisas Averyanov, Pirmosios Ministro Pirmininko pavaduotojas Vitalijus Mikhaylenko Stavropolio krašte, Gelendžikas vilnius viena skrydis meras Sergejus Ozerov generalinis direktorius kelionių kompanija Akademservis departamento Leonidas Isakovich generalinis direktorius viešbučio komplekso Podokopaev Nacionalinė žiuri, generalinis direktorius viešbučio komplekso erdvė Ravil Yulgushov, generalinio direktoriaus pavaduotojas viešbučio komplekso Baltschug Kempinski Aleksandras Bobylev ir kt.

Kaip žinote, apie visuomeninę santvarką viešbučio klasifikavimo nuostatai buvo patvirtinti ekonominės plėtros ir prekybos Rusijos birželis 21, 2003 į, rugpjūtis skrydziai i norvegija is vilniaus 21 ministerijos, ji yra įregistruota Teisingumo ministerijoje. Pagal Reglamentą atestacinės komisijos politikų iš Objektų klasifikavimo srityje, ir priima sprendimus dėl sertifikavimo gyvenamąsias patalpas į kategorijas.

Klasifikacija Objektų atliekamas trimis etapais: ekspertinis vertinimas apie apgyvendinimo kategorijos atitikties; sertifikavimo Objektų; priežiūros kontrolės klasifikuotų apgyvendinimo paslaugas. Sertifikatas išduodamas atitinkamos kategorijos viešbučius ar kitą apgyvendinimo laikotarpiui, ne ilgesniam kaip 5 metų. Ženklas dedamas ant apgyvendinimo dėl šalia pagrindinio įėjimo sienos kategorijos fasadas.