Valstybė Šri Lanka. Atsiliepimai atrakcionų

Šri Lanka – tai nekilnojamojo biblinis rojus. Būtent čia, pasak kai kurių, pirmą kartą buvo Adomas ir Ieva. Prieš kelis šimtmečius, tai mūsų planetos dalis yra ne vadinamas Šri Lanka ir Ceilono, o kai kurie iki šiol skambina šią salą. Neseniai turistai rodo didelį susidomėjimą Šri Lankos valstybės. Atsiliepimai iš jau aplankė šią vietą labai teigiamas. Beje, beveik kiekvienas pastatas, kiekvienas parkas, įsikūręs šalies teritorijoje, yra pagal UNESCO apsaugos.

Kodėl ši būsena pritraukia kasmet šimtus tūkstančių turistų? Tie, kurie nori daug neišvykti iš betono džiunglės, Šri Lanka tinka tiesiog idealiai. Nebuvo miesto vnt. Visi avia bilietai išimtiniais grožis supa augalų pastatai, kai kurie iš jų yra unikalus ir niekur kitur. Bet svarbiausia – Šri Lankos paplūdimių. Kažkas suskaičiavo, kad jų ilgis siekia šimtus kilometrų. Skaidri neapsakomai šiltas vandenynas, kuris idealiai tinka maudytis ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Pramogos Šri Lanka leis turistams pasinerti į unikalų pasaulį Budos. Daug architektūrinių lobių šalyje yra paminklai, parkai, skirta Buda.

Pagrindinis turistų traukos centras šiandien yra Kolombo miesto. Jis gali būti padalytas į dvi dalis – šiuolaikinių ir istorinių. Kas antras pastatas yra paskutinė miesto dalis priklauso lėktuvo bilietai į barseloną 18-20 amžiuje pastatyta. Be to, atsižvelgiant į senas dalis Colombo teritorijoje rasite keletą įspūdingų parkus savo grožiu. Žinoma, pastatų istoriniame rajone nėra uždrausta, todėl čia kartu su sena galima aptikti ir modernumas, naujų viešbučių, brangių papuošalų parduotuvių ir įvairių biurų. Tarp valstybės Colombo atrakcionų Šri Lanka, gavo šiuos atsiliepimus geriausių vietų – dailės galerija, Prezidento rūmai, senasis švyturys, automobilių stovėjimo aikštelių plotas Galle Face Green.

Nepaisant to, lankytini šalies centre gausa, tačiau daug turistų eiti keletą kilometrų nuo Kolombo. Vienas iš šių tendencijų – Kandis slėnis. Tai tikrai šviesos skrydžiai į kijevą stebuklas. Pačiame miesto centre dabar yra ežeras. Ne tik turistai, bet ir vietiniai gyventojai, kad piligriminės kelionės į Šventojo Tooth Relic šventykla. Jis yra keista, ne centre, bet tiesiai ant Kandis slėnyje pakraštyje. Kandis muziejus Šri Lanka valstybės, atsiliepimai įrodymas, ko gero, labiausiai nuostabų šalį. Būtent čia yra įdomių eksponatų. Ne tik vaikai, bet ir suaugusieji bus įdomu kelionių paukščiams vadinamų pastogę “Udavatakelle Senktuari.”

Taip, šalis rasite atrakcionų visiems skoniams, tačiau ypatingą dėmesį turistų dar sumokėti Royal Botanical Gardens. Remiantis kai kuriais skaičiavimais, jos teritorijoje auginama daugiau nei 45 tūkst skirtingų augalų, kurie auga tik Šri Lankos teritorijoje. Atsiliepimai apie šią vietą yra tikrai nuostabi.