Vasaros stovyklos užsienyje vaikams ir paaugliams

Iš vasaros atostogų pradėjo ir paskutinis momentas siekiant planuoti vaikų ir jaunimo veiklą. Vienas iš naudingiausių variantų yra iš vasaros mokyklos / stovyklos, kuriose įvairaus amžiaus suinteresuoti asmenys gali mokytis anglų, prancūzų ar kitą kalbą kalbų. Tai puikus būdas ne tik pagerinti vaiko kalbos įgūdžius, bet ir įgyti naujos patirties, susirasti draugų iš įvairių pasaulio šalių, mokytis nepriklausomybę ir atvirumą daugiakultūrėje visuomenėje ir mėgautis kitomis kultūromis ir pobūdį. Ir tai yra proga taip pat už kelių savaičių tėvams rasti laiko sau!

Prieš savaitę apklaustųjų mūsų Facebook pigios keliones i ispanija puslapio sekėjų, ir paaiškėja, kad labai maža dalis vaikų praleisti vasaros kalbų stovyklas ne Lietuvos. Įmanoma, kad yra suvokimas, kad mokymasis užsienyje yra sunku organizuoti, tai kainuoja labai brangus ir nesaugus vaikas. Bet tikrai ne ne pusę taip blogai, kaip galima būtų pagalvoti.

Pirmiausia – gyvena vasaros stovyklas ir kalbų mokyklose užsienyje yra saugus! Vaikai, išlipant tikėtis mokyklos atstovas ir pristatyti į mokyklą, kur vaikai yra sapazīstinati tarpusavyje, jie sakė, mokyklų taisyklių ir procedūrų, skirtų gyvenamosios vietos. Visi lieka teikiamos patogios gyvenimo sąlygas, šiltą ir skanų maistą tris kartus keliones per dieną, fizinio aktyvumo 24 valandas per parą ir vaikai yra profesionalūs treneriai ir vadovai, stebėjimas – tiek pamokų metu ir dalyvavimas popamokinėje veikloje ir mokyklos organizuotų kelionių. Taip pat kiekvienas vaikas turi galimybę gauti medicininę pagalbą (pagal mokyklos slaugytojų pareigų ir budėjimo gydytoju), jei reikia.

Antra – nereikia specialių įgūdžių imtis mokymus vienoje iš šių vasaros stovyklose. Šios kalbos mokyklos neturi stojamuosius egzaminus ar testus ir didelė dalis vaikų, kurie pirmą kartą atvyksta miesteliu, užsienio kalbos išmoko labai mažai. Taigi būna – mokytis!

Trečiosia – dvi ar tris savaites vasaros kalbos egzotines keliones mokyklos vaikui bus ne tik pagerinti kalbinius įgūdžius, bet išmokti nepriklausomybę, ugdyti bendravimo įgūdžius ir padaryti naujas (užsienio kalba kalbančių) draugais. Tai kasdieniai kontaktai su vaikais, ir mokytojams, kurie nekalba jūsų kalba yra pagrindinis vasaros mokykla koziris – net po pamokos pabaigoje vaikai toliau mokytis kalbą – žaisti tenisą, Šokiai, dalyvaujantis turus ir bičiulį kartu prieš užmiegant.

Ir tai nėra, kad brangu, turint omenyje, kad nurodytos kainos apima visas maistas, pamokas, visus reikalingus studijų medžiagą, apgyvendinimas patogiuose kambariai miesteliu ir turai įvairovė. Apskritai, kainos gali skirtis atsižvelgiant į pasirinktą kalbą, šalį ir mokyklos buvimo vietos, amžiaus vaikui ir ilgio. Paskambinkite arba parašykite mums ir padės Jums išsirinkti tinkamiausią!