Vaza su gėlėmis namuose

Autorius: Julia Klimenko

Kai mes kalbame apie kambarinių augalų, dažnai turime omenyje daugiamečių augalų vazonuose. Ir taip nesąžiningai atimti dėmesį gyvų ir dirbtinių gėlių, kurie gali būti įtraukti į vaza. Daugelis iš mūsų supranta, kad, deja, kvapnios puokštės į namus paprastai atsiranda ant „apie“: gimtadienio, kovo aštuntoji, ar, pavyzdžiui, Valentino diena. Mūsų visuomenėje, su spalvomis ėmėsi gydyti daugiau kaip dovana arba Registruotis dėmesio nei į dekoratyvinių elementų.

Todėl atėjo laikas atsikratyti stereotipų ir laukti žmogus atneš jums rožių puokštę. Ar normalu, jei jūs einate žemyn į gėlių parduotuvę ir pasiimti gėles sau ir savo namuose. Žinoma, tai yra malonu būti brangus ir dirbtiniai vazoninių augalų, bet ji verta. Nereikia daryti išvadas iš anksto, nes švieži puokštės būna įvairių kainų intervalus, iš tulpių į egzotiškas atstovų. Nepamirškite taip pat, kad spalvos mums asocijuojasi su švenčių dienomis, dovanų ir kitų malonumų. Jie paprastai malonus akiai, pralinksminti, verčia kitiems pasigrožėti ir komplimentas. Trumpai tariant, geras poveikis psichologinis klimatas namuose.

Iš istorijos

Intuityviai, būtų pageidautina pagalvoti gėlės atsirado Europoje, kažkur Prancūzijoje. Bet it turns out, spalvų derinys esi – labai senas, pirmą kartą paminėtas senovės Egipte. Tik įsivaizduokite! Faraono rūmuose buvo papuošti sodrus puokštės šviežių gėlių. Vykdymo estetika nebuvo svetima savo kaimynais – Senovės Graikijoje. Graikai suprato gėlėmis, dėkingi ir pagarba jiems. Daugiau nei puokštės, užsiimančių specialiai apmokyti žmonės. Gėlės ir žalios šakos buvo laikomas labai brangi dovana, kaip graikai tikėjo, kad augalai turi protą. Ypatingą vietą jie buvo vainikai. Šios kvapnios gėlės ir filialų kūriniai buvo naudojami per vestuves, sporto renginius ir kitas šventes. Beje, žodis „nugalėtojas“ nuėjo nuo sudarymo žmonių, kurie išsiskyrė meno ir mokslo, su laurų vainikas tradicijos.

Viduramžiais daug dėmesio skyrė krikščioniškosios bažnyčios spalvų. Ji buvo tradicija papuošti savo šventyklas švenčių dienomis. Jei remtis bažnyčios tradicijos, tai buvo tuo metu, gėlės pradeda imtis prasme ir tapti simbolius: Baltoji Lilija – tyrumą ir nekaltumą, rainelės – kančių ir skausmo … 17 amžiuje gali būti laikoma lūžis už gėlių meno organizavimas. Veiksmas vyksta kilnus namų, kur ji tapo madinga organizuoti kvapnių gėlių kompozicijos interjerui. Įdomu tai, kad jų pagrindinis tikslas buvo sukurti kvepalus į kambarį, antrame vietoje – grožio. Maždaug tuo metu, Europos mados apima mažus puokštės papuošti turtingų žmonių (dabar svarbu atributas vestuvių kostiumas) Drabužiai – Kilpos, pradeda atsirasti pirmieji gėlių parduotuvės, o šiek tiek vėliau – gėlių parduotuvių. Tada yra tradicija suteikti gėlės, bet meno turėjimas „tsvetoslozheniya“ yra laikomas gera forma. Rusijoje, šįkart tampa populiarus buketnye rankogaliai – neįprastas kartoninę piltuvėlį, kad skintight satinas, ir kraštai buvo apsiūti ažūriniai tiulio. Šiandien, gėlės mokymas yra laikomas labai perspektyvi ir prestižinis okupacija. Laimei, dabar galite nupirkti gėlių ištisus metus.

Gėlių Stilius ir mada

Svarbiausia šiuo klausimu – žinoti, kad stilių gėlių dizainas, o santykinių ir „kūrėjas“ klasifikacija neribojamas. Paprastai dizaineriai bando laikytis pagrindinių konceptualių kryptimis. Stiliaus pasirinkimas, žinoma, priklauso nuo spalvos sudėtį, nuotaika, atmosfera ir interjero, kur jis bus įsikūręs tikslu. Taigi priimtas atskirti kelių priemiesčiuose.

Dekoravimas stilius

Šio stiliaus ypatumas – yra daug augalų vieno įvaizdžio kūrimas. Čia floristas nebando parodyti kiekvieno elemento grožį ir siekia pajungti jas į bendrą idėją. Tankus plombavimas – savitas bruožas dekoratyvinis stilius. Tai paprastai simetriška darbo centras su aiškiai sudėties.

Augalinė stilius

Stilius, kurioje augalai pateikiami labiausiai natūralios formos. Dažniausiai, tai asimetrinis išdėstymas, kai dominuoja didele grupe gėlės. Vegetatyvinis stilius – iš gėlių puokštės stiliaus kuo arčiau į tai, kaip jie auga gamtoje.

Forma linijinė stilius

Dėl šios krypties stiprus įtampos būdingi formos ir linijos, o naudojamų medžiagų suma sumažinama, palyginti su kitų stilių. Svarbu aiškiai, išraiškingus, sklandžiai linijas ir figūras.

Masinis stilius

Iš pradžių iš Europos, ji turi savo ypatumus. Darbai masyvi trimatis stiliaus, židinio taškas nėra paskirstomas, erdvė tiesiog užpildyti. Dažniausiai variantas šio stiliaus – puokštė vaza.

Lygiagrečiai stilius

Šio stiliaus kompozicijos dauguma augalų išdėstytų lygiagrečiai vienas su kitu. Šis derinys dažnai yra pačios gamtos. Įkvėpti gamtos vietoje Gėlių ir ją pakartoti. Charakteristika avangardo interjero.

Ikebana

Japonų stiliaus gėlių dizainas, žinomas dėl paprastų ir švarių linijų ir spalvų. Dažniausiai naudojami likvidavimo šakas medžių, ypač gluosniai.

Gėlių kompozicijos interjero

Gera forma ir skonis yra laikomas namų dekoro su šviežiomis gėlėmis ženklas. Čia, žinoma, labai svarbu daryti viską „mokslui“ ir saikingai. Gėlės gali stovėti nuolat kaip elementų kambario dekoro, ir gali padidinti už atostogas apdaila. Gėlės dažnai padaro laikantis nuo metų laiko. Iki lentelės rudenį įdėti vaza su raudonos, oranžinės ir kitų rudens gėlės, pavasaris – žalia, geltona, balta. Būtinai atkreipkite dėmesį į pagrindinės spalvos savo kambarį, pabandykite ne padaryti disharmoniją. Beje, pavasarį yra puikus keletą šakelių medžio, kuris yra geriau patenka į dideliu aiškiai vaza. Jie stovės ilgai ir įtikti pumpurai brinksta, ir po – pirmuosius lapus. Gėlių puokštė atrodys puikiai ant pietų stalo, komoda ir staliukas. Šiuo atveju, jūs turite sukurti didelės apimties puokštę naudojant simetriškai gėlės: bijūnų, rožių, lelijų. Ši puokštė yra gerai įdėti į stalo viduryje ir taip, kad jis buvo po liustra. Interjeras užtruks gatavų išvaizdą. Jei gėlės nebėra jauna, galite naudoti juos stiliaus „vintage“. Jis tiesiog pasveikino šiek tiek išblukusias pastelinių spalvų. Norėdami įdėti minimalistinio stiliaus tiks A „nuogas“ Gėlė pavyzdžiui, orchidėjų. Jei vieta gėlės į „šalis“ arba „Provanso“ interjerą, rinkitės paprastą, lauko augalus. Ne mažą vaidmenį ir vazos. Čia galite eksperimentuoti, svarbiausia – būti drąsus! Gražus butelis vyno, dideli puodeliai, trijų litrų stiklainis susieta su juostele ir tradicinių vaza.

Beveik gėlės

Negalima pamiršti dirbtinės gėlės. Kokybės dirbtinės gėlės iš vieno metro atstumu yra beveik neįmanoma atskirti nuo gamtos. Jie turi du didelis pliusas. Pirma, jie nereikalauja apipjaustymas vandens kaitos ar kitų priežiūros. Antra, mokėti už juos kartą ir, kaip visuma, yra mažesnis nei nuolat atnaujina gyvena.

Pasirinkimas yra iki jums, palaiminimas, gėlių susitarimus – šįkart dizaineris papuošalai, kurie neturi laiko nuobodžiauti.

Šaltiniai nuotraukomis: och-nra.blogspot.com, modnajashtuchka.ru, homester.com.ua.

Sužinokite daugiau apie fitosanitarijos ir pamatyti produktų namo ir portalo statybos katalogą, galite www.dom.by .

Taip pat žiūrėkite:

Fitodizayn jūsų namuose

Iš fitosanitarijos paslaptis

Augalai namuose

Pirkti gėlių ir augalų už gėlynai apie DOM.BY