Viešbučiai Hurgada Egiptas – įvairovė galimybių rūpesčių atostogų

Hurgada – Egipto populiarus turizmo centras, įsikūręs ant Raudonosios jūros pakrantėje apie 500 km nuo Kairo. Paplūdimys sezonas trunka ištisus metus. Būtent šis mažas kurortinis miestelis, o ne kelių milijonų metropolis Kairas, ir pritraukia daugiausiai turistų.

Hurgada yra labiau demokratiška Šarm el Šeichas, todėl čia gana margas minios. Jie atvyksta čia ir tiems, kurie mėgsta prabangą – jie pasirenka 5 žvaigždučių viešbučiai, ir tiems, kurie naudojasi lauko veiklą ir nori miegoti tik 2-3-žvaigždučių viešbučių, visą laiką vykdančia ekskursijai.

Viešbučiai Egiptas Hurgada neįtikėtinai daug ir daugialypė. Skaičius viešbučiuose, tenkančiu vienam gyventojui Hurgada yra vienas iš pirmųjų vietų pasaulyje. Palei pakrantę driekiasi keletą kilometrų per dvi modernių viešbučių ir kurortų. Visi variantai “žvaigždė” iš vietos viešbučiuose, taip pat atstovai iš garsiausių pasaulio tinklus “Hilton”, “Sheraton”, “Marriott”, “Intercontinental” ir daugelis kitų kiekvieną dieną pasiruošęs priimti naujų turistų.

Nepaisant pigus skrydziai is londono i vilniu esamų viešbučių gausa, Hurgada viešbučiai toliau rodomi stebina reguliarumą. Kiekvienais metais pasisakė keletą naujų prabangių kompleksus.

Visi viešbučiai, esantys Hurgada Egiptas visiškai atitiktų tarptautinius standartus. Paslaugų lygį, neatsižvelgiant į “žvaigždė” yra labai didelė. Personalas labai mandagus, dėmesingas ir tuo pačiu metu yra beveik nepastebimas. Pažymėtina, kad visi darbuotojai yra apmokyti viešbučiai kelias kalbas ir bet viešbučio galima lengvai rasti rusakalbių vadovai. Tai labai patogu, ypač tiems, kurie nekalba angliškai.

Reikliausių keliautojų išlieka gana aukštas paslaugų lygis, valstybė kambarių ir teikiamų papildomų paslaugų.

Viešbučiai Egiptas Hurgada puikiai tinka šeimoms su vaikais ir “medaus mėnesį”, ir kolektyvinės (įmonių) atostogų. Yra pramoginės programos, kuri yra labai įvairi paplūdimio atostogų.

Viešbučiai Egipte Hurgada 5 žvaigždučių – tai puikus kompleksas su visa reikalinga komfortą turistams. Gražiai dekoruoti, turime puikią vidinę vilnius – briuselis infrastruktūrą, prieinamą gerai apmokytas personalas, šie viešbučiai yra labai malonus atsipalaiduoti po ekskursijų ar jūros. Čia yra viskas, ko jums reikia, įskaitant barai, įranga, švarių rankšluosčių ir gėlės ant stalų. Hurgada viešbučiai su vandens parke ir siūlo daugiau pramogų su čiuožyklomis forma.

Viešbučio restoranas siūlo arabų virtuvės kartu su Europos. Maistas, remiantis Europos kurortuose modelį, organizuotas pagal “švediškas stalas”. Patiekalų asortimentas labai įvairus ir gausus. Paprastai siūlo daržovių, vaisių ir žuvies daug. Be atostogų paprastai apima pusryčiai ir pietūs išlaidas. Popietę galite apsilankyti bet kuriame restorane, kad čia gausiai išsibarsčiusios palei viešbučių ir net teisę į paplūdimį.

Planavimo Hurgada atostogas, renkantis viešbutį, apsvarstykite šias parinktis.

The Oberoi Sahl-Hashesh 5 *

Viešbutis priklauso paties pavadinimo grandinės prestižinių viešbučių pasaulyje. Vienas iš labiausiai prabangūs viešbučiai Hurgada. Visuose kambariuose čia su klasės lektuvu bilietai i dublina prabanga, turi savo terasa, o kai kurie net baseinai.

Sofitel 4 *

Šis viešbutis Maroko stiliumi. Čia jūs turite visas jūrinių pramogų rūšių: vandens motociklai, kanojos, banglentės ir pan viešbutis yra įsikūręs priešais koralų I. sala. Viešbutis pastatytas iš balto akmens žingsniai žemyn didinga jūra. Visi kambariai yra su vaizdu į jūrą.

Mirette 3 *

Įsikūręs beveik pačiame centre, antroje eilutėje. Kambariai yra patogūs, didelis ir švarus. Iki jūros, galite eiti per tunelį.

Demokratiniame kurorte pristatyti ir jaunimo Hurgada viešbučiai. Tai puiki galimybė tikrai smagiai, nes ten yra visų jaunų ir rūpesčių sąlygos.

Ji siūlo daug patogūs kambariai su visais prietaisais. Beveik visi kambariai su balkonais ir terasomis. Visi viešbučiai Šio tipo turi savo paplūdimius.

Šie viešbučiai turi už Banglentės, nardymas, biliardas, tinklinis, golfas, tenisas ir net jodinėjimas kupranugariais pajėgumus. Čia yra labai įvairus naktinis gyvenimas.

Rave jaunimo Hurgada viešbučiai pastatyti ant jūros kranto. Čia puiki animacija. Netoliese yra daug parduotuvių, restoranų ir barų.