Viešbutis Žiedas Paplūdimys (Turkija) – šeimos šventė Beldibi

Vienas įsikūnijimas geros šeimos atostogoms Viduržemio jūros regione – yra Turkija, Kemeras Viešbutis “Žiedas paplūdimys.” Viešbutis įsikūręs kalnuotoje vietovėje Beldibi pravarde dar Osmanų Riviera. Tai puiki šalis viešbutis yra gana nauja į 43 hektarų teritoriją ir platų paslaugų spektrą tiek vaikams, tiek jų tėvams.

Kas

viešbutis “Ring Beach” (Turkija) suteikia nakvynę ir maisto

Viešbutyje yra daugiau nei du šimtus kambarius, kuriuose gali apsistoti nuo vienos iki trijų žmonių. Yra pakankamai erdvės, daugiavaikėms šeimoms, taip pat apartamentai. Tarp patogumų, reikalingų atkreipti dėmesį į aukštos kokybės baldais ir mini baras buvimą. Jie gali visiškai pakeisti šaldytuvą, kad šiluma kelionių agentūra yra gera. Kambariai neturi seifai, tačiau jūs galite palikti vertingų daiktų saugojimo administravimą. Dėl “viskas įskaičiuota” svečiai gali valgyti gražus, romantiškas restoranas ir trijų barų. Pagrindinė institucija gydo Svečiai Viduržemio jūros virtuvė ir Turkijos malonumų. Barai siūlo užkandžius ir gėrimus. Vienas iš jų yra baseinas. Yra paplūdimio baras. Į mėsos meniu – vištienos ir jautienos vakarienei patiekiami ant grotelių.

Viešbutis “Žiedas Paplūdimys” (Turkija): Infrastruktūros ir pramogos

Viešbutyje yra automobilių nuoma ir valiutos keitykla. Tai gerai, nes iš Kemero plotas yra labai vaizdinga, ir geriausias būdas jį išnagrinėti – tai eiti į kelionę automobiliu. Jei tikrai gerai keliones i bulgarija su serpantinas. Be to, viešbutis yra toli nuo bet kokių didelių miestų, ir aplankyti juos per daug, žinoma, lengviau automobiliams. Viešbutyje yra parduotuvės, galimybė plauti ir valyti drabužius, jei jūs nenorite būti toli visur. Nemokamas internetas – vienas svečiams premijų. Viešbutis “Žiedas Paplūdimys” (Turkija) turi visas aktyvaus sporto sąlygas. Jūs taip pat gali atsipalaiduoti saunoje, sėdėti sūkurinė vonia, masažas išgydyti. Vaikams yra specialių animatorių, vaikų žaidimo aikštelė ir klubą, kur jie turėtų daryti, kad nebūtų atitraukti tėvus.

Viešbutis “Žiedas Paplūdimys” (Turkija): visi už jūros

Pebble Beach yra netoli viešbučio. Ji turi įvairių įrenginių, būtina gera atostogų: skėčiai nuo saulės, čiužiniai, lovos, šviesos paskutinės minutės kelionės į egiptą denio kėdės. Dėl skambučio patogumui, ypač su vaikais, ypatingą tiltas išvengti braižymo uolų. Sode – du baseinai, taip pat nedidelis vandens parkas. Yra “Splash” vaikams.

«Žiedas Beach » (Turkija): atsiliepimai

Poilsiautojai dėmesį, kad viešbutis yra labai darbščių ir reaguoja personalas: padavėjai, barmenai, visą parą darbuotojai. Pateikite kruopščiai išvalyti kambarius, taip pat teritoriją. Šeimos su vaikais girti maistą. Net itin išrankūs ir ypač vaikai mielai valgo pusryčiams blynai ir omelets su sūriu. Gyrė vaisių gausa: arbūzas, Kantalupa, bet ne itin entuziastingai žodžiai vertas persikus ir granatos. Daugelis žmonių rašyti visą Ode animatorių sako, kad jie bando vaikams ir suaugusiems. On-site už malyshni pripūsto batuto. Alkoholinių gėrimų turistai gyrė vietinio vyno, alaus ir kokteilių.