Vietnamas atostogų, atsiliepimai ir įspūdžiai šią nuostabią šalį

Rusijos turistai tik neseniai atrado pasakiškai graži šalis kaip Vietnamas. Turizmas, kuriame apžvelgiamos užtvindė internetą (jei manote, kad apie begalines smėlio paplūdimiai, žalių ryžių laukai, egzotiškos džiunglės ir miestų istorijos), yra nuostabi. Taigi daugelis keliautojų domisi, ką jūs galite pamatyti Vietname, kai tai geriau ten atostogauti, kokios priemonės naudoti sanitarinę apsaugą ir, žinoma, ką pamatyti. Pabandykite apsvarstyti šiuos klausimus, savo ruožtu, ir trumpai į juos atsakyti.

Pagrindinis tikslas, dėl kurio europiečiai pasirinko Vietnamas – poilsio. Atsiliepimai “Live Journal” ir kitų socialinių tinklų teigia, kad šioje šalyje galite lygiai taip pat ir pailsėti patogiai, kaip Tailande, bet daug mažiau pinigų. Čia taip pat gana nusikaltimų, susijusių su smurtu, ir kiek Tailande tiek sakė, Kišenė vagystė ir vagystė rankinės dėžių motociklininkus. Ypač “garsus” šia prasme, Pietų Vietname. Vertes, kredito korteles ir dokumentus geriausia saugomi viešbučio seifas ir nešiotis su jumis FLYMASTER – pigiausi skrydziai paso kopiją. Kadangi, žinoma, laikytis sanitarijos reikalavimų. Bet vis tiek, negalima gerti vandens iš čiaupo, ir netgi valytis dantis su juo. Norėdami tai padaryti, Vietnamas viešbučių svečiai duota vandens buteliuose. Tie patys argumentai turėtų būti atsargiai lediniame gėrimų, nes jo gamybai būtų galima imtis upės vandenį. Oficialiai tie, kurie eina atostogų į Vietnamą, skiepai nėra būtini, tačiau ji vis dar rekomenduojama pasiskiepyti nuo geltonojo drugio ir maliarijos.

Rytų kelia autotransportas staigios sustabdyti Europos pėstysis. Bet nesibaigiančio srauto motociklų juda mažu greičiu. Svarbu, ne mechites ir juda ta pačia kryptimi, vairuotojai galėjo derinti savo veiksmus su tavo. Kitas skirtumas nuo Europos Azijos gyvenime yra, kad Vietnamas yra nepriimami žmonėms parodyti savo jausmus: nusivylimas, pyktis ir pan. Gerbti vietos budistų šventyklos, nereikia nusiimti kepurę ir batus, ir drabužius skrydziai i chanija (kreta) su flymaster.lt apsilankymų maldos, taip pat, turėtumėte pasirinkti tinkamą, nedidelis (tai taip pat taikoma Katalikų Bažnyčioje, kad daugelis Vietnamas).

Dabar keletą žodžių apie tai, kada tai geriausia ateiti į Vietnamą. Atsiliepimai (apžvalgos, bent jau tai vienbalsiai) šioje šalyje visuomet bus šviesus. Tiesiog reikia pasirinkti atitinkamą plotą, Vietnamo. Į pietus, paprastai iš gegužė-lapkritis lietingą, bet nuo gruodžio iki balandžio sausas sezonas tęsiasi. Atsižvelgiant į šalies saulėta ir sausa nuo gegužės iki spalio, ir centro ilgi lietūs prasidės iki gruodžio.

Puikus ir nepriekaištingą aptarnavimą viešbučiai, ypač pakrantės kurortų, gyrė Vietnamas. Turizmas, rašyti apžvalgas turistų, buvo nepamirštamas. Net mažoje Vietnamo 3 žvaigžd viešbutyje gausite paslaugas, kurios yra reikalaujama pagal tarptautinius standartus viešbučio 5 * rinkinį. Viešbučiai ant kranto visada turi savo paplūdimį ir į nameliai ir vilų kompleksas. City skrydziai i malaga su flymaster.lt viešbučiai paprastai sujungti estetinių Vietnamo motyvai ir prancūzų kolonijinio stiliaus.

Paplūdimiai šalys siūlo turistams galimybę praleisti atsipalaiduoti ar aktyvaus poilsio. Vietnamas, apžvalgos, kurios dažnai suteikia narai ir banglentininkams, turi nuostabų pakrantė, daug jūrų gyvybės ir daug vėjai slidinėjimas ant bangos. Masažas ir SPA centrai padės suderinti laisvalaikį su reabilitacija.

Kur tiksliai eiti atostogų į Vietnamą? Garsiausios kurortai yra įsikūrę Kinijos paplūdimys Da Nang ir paplūdimio Suteikti Kya netoli Hoi An Vidurio Vietname, o pietuose – apie Nha Trang ir Phu Quoc sala (Bai Dai Beach) paplūdimiai. Taip pat verta aplankyti didmiesčius – Hanojus ir Ho Chi Minh City (anksčiau – Saigon), su daug istorinių ir kultūrinių vietų. Šiaurės Vietnamas, pritraukia vieną iš pasaulio stebuklų dėmesį – Halong Bay, kuris yra 3000 salų. Domina Azijos istorijoje bus įdomu aplankyti Hue ir Hoi An miestus, laukinės gamtos entuziastai tikrai pritraukti Kurortai Danang, kur Marmuro kalnai, Phan Thiet ir Sapa.