Vokiečių pensininkai prognozuojama padidėjimas turistų

Lengvieji skrydžiai į pietvakarių Vokietijos žemės Reino krašte-Pfalce, ribojasi su Prancūzija, Belgija ir Liuksemburgas suteiks pigių skrydžių bendrovė Ryanair maršrutus. Savo ruožtu, Frankfurt/Hahn yra buvęs NATO oro uostą, kuris yra pusiaukelėje tarp Koblenco Trier miestuose ir dabar įgijo tarptautinio oro uosto statuso.

Naujos aviakompanijos atidarymas G. Emelie sakė Reino kraštas-Pfalcas, su keturių milijonų gyventojų, yra įdomus, nes iš jo istorinį ir kultūrinį paveldą, taip pat žinomas kaip Vokietijos vyno šalyje. (Čia gaminami apie 70 procentų visų Vokietijos vynų.) Taigi, Reino kraštas-Pfalcas ieinteresējoties daugiau ir daugiau užsienio turistų.

Tačiau su pigių lėktuvų skrydžiai prasideda iš Latvijos turizmo sektoriaus dalyviams turėtų tikėtis, kad ateis vis daugiau vokiečių turistų. Jie puikiai žinojo, kad Ryga yra tam tikrą laiką buvo žinomas kaip Rytų rojuje. Kaip Vokietijoje 30 procentų gyventojų yra vyresni nei 60, daugelis iš jų yra pasirengę ateiti į Latviją rudenį ir žiemą, sakė ministras.

Jau 1997 Frankfurt/Hahn oro uosto buvo įkurta Baltijos informacijos centras, kuris bus evoliucionuoti į Vidurio ir Rytų Europos informacijos centro ateitį.