Žemės ūkio ministras reikalauja paaiškinimo Arklienos skandalą dėl

Žemės ūkio ministras Laimdotas skubotumas (V), turės atsakyti parlamento opoziciją “LPP” (SC) klausimai Maisto ir veterinarijos tarnybos (MVT) atsižvelgiant į vadinamąjį arklienos skandalo kontekste.

Atsakymų iš SC valstybių John Tutino sparta padarė išvadą, kad “ministerija ir jos subordinuotos PVD patenkintas situacija, kai kontrolė mėsos atsekamumo nepateikiamas tinkamu lygiu.”

Opozicinio taip pat manau, PVD yra ne atkreipti dėmesį į tikslines prevencijos priemones.

Todėl, SC nariams žemės ūkio ministro paprašė, kodėl viena iš arklių sakė kyla iš mėsos įmonių paaiškinimą – UAB “Forevers” pagal PVD sudarytoje sutartyje, siekiant informuoti darbuotojus apie netinkamo mėsos pristatymo užduotį.

Be to, nariai nori sužinoti, ar MVT patikrinimas maisto gamybos įmonių, ne per retai, todėl yra atsakingas už mėsos verslo kokybę, o PVD, taip pat, ar Žemės ūkio ministerija buvo informuota apie esamų neatitikimų Žemės ūkio Data Center ūkių gyvūnų duomenų įrašą.

Nariai taip pat prašo paaiškinti, kaip greitumas, kuriame perdirbimo įmonės yra kitose paskerstų arklių.

Apskritai, atsižvelgiant į arklio mėsos skandalo parlamentarai generuoja 14 skirtingų klausimų žemės ūkio ministro.

Kaip pranešama, PVD, kai kontroliuojamas iš mėsos ir Latvijos, nusprendė paprašyti policijos nagrinėti pagrindinis. PVD, kai mano, kad veiksmai, sukčiavimo ir vartotojų klaidinimo. Vadinamasis arklių mėsa skandalas, kuris anksčiau šiais metais “sukrėtė” Europoje ir pasauliniu hitu, lėmė aktyvesnis dalyvavimas arklių DNR septynių Lietuvos, Estijos, Lietuvos ir Lenkijos įmonės gaminamo produkto mėginius, taip pat maisto priežiūros pareigūno atitinkamas baudas UAB “Forevers” ir “Panevėžio mėsos gamykla” ir mažų įmonių skaičius. Baudos pagal Valstybės pajamų tarnybos (SRS), kuris pagal savo kompetenciją taiko, buvo išnagrinėti septynių bendrovių, bet SRS neatskleidžia konkrečių įmonių pavadinimus.